Klimasan Personel Alımı 2017

klimasan-personel-alimi

Klimasan Personel Alımı Yapıyor!

Klimasan insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Klimasan personel alımı yapıyor. Klimasan iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Klimasan iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Klimasan eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ticari buzdolabı sektöründe önemli markalardan biri olan Klimasan 1915 yıllarında kurulmuştur. İzmir bölgesinde faaliyetlerine başlayan Klimasan bugün sektörde lider markalardan biri olmayı başarmıştır. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan Klimasan personel alımı yapmaya devam ediyor. Bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip iş başvurusu hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Klimasan İnsan Kaynakları

Klimasan’da takım çalışması sabit bir uyum içerisindedir, müşterilerimiz için en iyi çözümleri ve teknolojiyi aramada herkes güçlerini birleştirmiştir.

Şirketin en güçlü bileşenlerinden biri çalışanlarının yapabildikleridir. Şirketin büyümesi ve başarısı, onların yeteneği, girişimciliği, motivasyonu ve kararlılığı sayesindedir. İşte bu yüzden Klimasan her bir çalışanının şirketin nihai hedefleri kadar, en yüksek müşteri memnuniyetini garanti etmek için gerekli olduğunun bilincindedir.

Klimasan ekibi, yalınlığını kaybetmeden tutarlı çaba ve sıkı çalışma ile sürekli kişisel ve profesyonel olarak büyümektedir.

Klimasan Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle Manisa ve İzmir gibi bölgelerden yapacak olan Klimasan personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Klimasan’a iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Klimasan firmanın insan kaynakları sayfasını ziyaret edip iş imkanlarından faydalanabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Yurtiçi Satış Sorumlusu Manisa
Mekanik Bakım İşçisi Manisa
İhracat Satış Uzmanı Manisa
Elektrik Bakım Teknisyeni İzmir, Manisa
Satış Sonrası Hizmetler Elemanı İzmir, Manisa
Satış Sonrası Hizmetler Teknisyeni Manisa
7 Yorum
  1. 1 Nisan 2017
  2. 9 Şubat 2017
  3. 7 Ocak 2017
  4. 12 Aralık 2016
  5. 23 Kasım 2016
  6. 10 Ekim 2016
  7. 25 Mayıs 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin