Knauf Personel Alımı İş İlanları 2017

Knauf Personel Alımı

Knauf insan kaynakları hakkında bilgiler ve Knauf personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Knauf iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Knauf iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Knauf eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Sektördeki faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden Knauf personel alımı yapıyor. Bugün 400’den fazla çalışanıyla ciddi bir istihdam yaratan Knauf’a iş başvurusu yapmak için tüm bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Knauf İnsan Kaynakları

Knauf’ta Çalışmak

Knauf A.Ş. ; tüm çalışanlarına sağlamış olduğu temel hakların yanı sıra iş güvencesi, adaletli bir ücretlendirme ve çalışma motivasyonlarını sağlayacak yan haklar sunmayı ilke edinmiştir.

Çalışanlarımıza sunduğumuz temel haklar; maaş, sosyal güvenlik ödemeleri ve yasal zorunlulukları kapsar. Maaş politikamız, yılda 12 maaş uygulamasını ve çalışanlarımızın kendilerini geliştirme çabaları, görevleri, sektör ortalamaları ve enflasyon oranı dikkate alınarak yılda bir kez yapılan ücret artışını kapsamaktadır. Sosyal güvenlik ödemeleri çalışanın o ay almış olduğu tüm nakdi ödemeler dahil edilerek yapılmaktadır.

Temel hakların yanı sıra çalışanlarımıza sunduğumuz sosyal ve yan haklar; öğle yemeği ( saha personelimiz için yemek kartı), ulaşım ile özel sağlık sigortası, hayat sigortası, çalışanlarımızın okuyan çocuklarına eğitim yardımı, dini bayramlar öncesi verilen alışveriş çek / kartı, yılda bir verilen yakacak yardımı, doğum, evlenme, vb. ayni veya nakdi ödemeler sayılabilir. Şirketimiz ayrıca çalışanlarına eğitim taleplerinde; temel iş becerilerinden yetkinlik geliştirme eğitimlerine kadar geniş bir yelpazede eğitim desteği vermektedir

Knauf Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin ihtiyaç duyduğu şehirlerden yapan Knauf personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek Knauf’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Knauf iş başvurusu için tıklayınız.

1 Yorum
  1. 1 Şubat 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin