Koç Holding Personel Alımı İş İlanları 2017

Koç Holding Personel Alımı Yapıyor!

Koç Holding insan kaynakları hakkında bilgiler ve Koç Holding personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Koç Holding iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Koç Holding iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Koç Holding eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncel iş ilanlarını bulabilirsiniz.

Koç Holding Hakkında

Cumhuriyetin ilk girişimlerinden olan Koç Holding, 1926 yılında bir bakkal dükkanından başlayan bir başarı hikayesine sahiptir. Kurumsallaşma adına adım adım ilerleyen Koç Grubu, bugün yüzbinlerce kişiye istihdam sağlamaktadır.

Otomotiv, endüstri, turizm ve sanayi gibi birçok alanda dev kuruluşları olan Koç, dünyanın en büyük 341. büyük şirketi olmuştur.

Koç Holding İş İlanları

Türkiye’nin sanayileşmesinde temel taşı olarak görülen Koç Holding her yıl bünyesine yüzlerce yeni personel alıyor. Özellikle yeni mezun gençler, bu kurumsal firmaya dahil olmak için Koç Holding iş ilanları arayışına giriyor. Türkiye’nin en büyük şirketler grubundan biri olan Koç Holding kendi içerisinde onlarca büyük markayı barındırmaktadır. Bunlara örnek olarak Koçtaş, Aygaz, Opet, Otokar, Otokoç, Türk Traktör, Yapı Kredi gibi markalar gösterilebilir.

Koç Holding Çalışma Şartları

Koç Holding, dünya çapında bir marka olduğu için Koç Holding iş başvurusu yapmak isteyenler, nitelikli ve donanımlı olan adaylar olmalıdır.

Kurumsal bir firma dahilinde çalışan kişilerin sahip olduğu tüm haklara sahip olabileceğiniz Koç Holding çalışanı olduğunuzda, aynı zamanda özel sağlık sigortası, ulaşım için servis ve yemek desteğinin yanı sıra kariyer basamaklarınızda da yükselme imkanını elde edebilirsiniz.

Koç Holdingin Adaylarda Aradığı Özellikler

Koç Holding, birçok bünye şirketinde değişik pozisyonlarda eleman alımı yapmaktadır. Bu alımlarda her bir personel için farklı özellikler vardır. Genel olarak:

 • Bir ve birden fazla yabancı dil bilen,
 • Nitelikli bir personel olan (diploma ve mesleki yeterlilik),
 • İlana göre deneyim ve bilgi sahibi olan,
 • Kariyerini geliştirmek için istekli,
 • Uzun ya da kısa vadeli kariyer hedefi olan elemanlar aramaktadır.

Koç Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Koç Holding’in bünyesine katılmak isteyenler Koç Holding personel alımı ilanlarına başvuru yapabilir. Bu ilanlar için genelde kockariyer.com üzerinden başvuru yapılmaktadır.

Aynı zamanda kariyer siteleri ve iş ilanları sitelerinde de Koç holding iş ilanlarına ulaşmak mümkün olmaktadır. İş başvurusu için gerekli olan özgeçmişi sisteme kaydettiğinizde, sizin için en uygun ilanlara başvuru yapabilirsiniz. İlana başvurduktan sonra mülakat süreci başlar ve sözlü ya da yazılı mülakat yapılarak, adaylar elenir.

Eleme sonucu eğitim süreci başlar ve eğitimini tamamlayan kişiler, belirlenen yerde işe başlamak için kendilerine söylenen tarihte ilgili merkeze ulaşır.

Koç Holding Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını Türkiye genelinde pek çok şehire yapan Koç Holding personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Sizler de bu pozisyonları inceleyerek Koç Holding’e iş başvurusu yapabilirsiniz. Bankacılık, Turizm, Enerji, Otomotiv, Dayanıklı Ev Aletleri gibi pek çok sektörde faaliyet gösteren Koç Holding açık pozisyonları resmi sitesinden görüntüleyebilir ve uygun pozisyonlar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Koç Holding iş başvuruları için tıklayınız.

8 Yorum
 1. 19 Eylül 2017
 2. 27 Ağustos 2017
 3. 25 Ağustos 2017
 4. 3 Ağustos 2017
 5. 1 Ağustos 2017
 6. 27 Temmuz 2017
 7. 24 Temmuz 2017
 8. 16 Temmuz 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir