Koçoğlu İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2017

Koçoğlu İnşaat Personel Alımı

Koçoğlu İnşaat insan kaynakları hakkında bilgiler ve Koçoğlu İnşaat personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Koçoğlu İnşaat iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Koçoğlu İnşaat iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Koçoğlu İnşaat eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Koçoğlu Grubu’nun lokomotif firması olan Koçoğlu İnşaat, ülkenin önde gelen inşaat şirketlerindendir. 1981’de kuruluşundan bugüne tamamladığı yüzlerce kamu ve özel sektör projelerinde zamanından önce ve üstün kalitede üretimleriyle kısa sürede Türkiye’nin saygın ve güvenilir firmalarından biri olmayı başarmmıştır. Koçoğlu İnşaat, inşaat sektörünün her alanında, yurt içi ve yurt dışı proje portföyünü genişleterek büyümekte ve müşteri memnuniyetini hedef alan teknolojik altyapısıyla gelecege emin adımlarla ilerlemektedir.

Koçoğlu İnşaat İnsan Kaynakları

“KOÇOGLU GRUBU kültürü, çalışanlarının kendilerine verilen önem ve değerle, manevi temeller ve açıklık üzerine kurdukları, üyelerinin iletişim ve davranışlarının kurum kimliğini oluşturduğu şeffaf bir organizasyon yapısına sahiptir. Ailemize katılmak ve sizin için en uygun pozisyonda yerinizi almak için lütfen özgeçmişinizi info @ kocoglu.com.tr adresine e-mail yoluyla ulaştırınız.

Koçoğlu İnşaat Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Koçoğlu İnşaat personel alımı yapacağı iş ilanlarını ihtiyaç duyduğu zaman çeşitli ilan sitelerinden duyurmaktadır. Koçoğlu İnşaata genel başvuru yapmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin