Kombassan Personel Alımı 2018

kombassan-personel-alimi

Kombassan Personel Alımı Yapıyor!

Kombassan insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Kombassan personel alımı yapıyor. Kombassan iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Kombassan iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Kombassan eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin önemli holdinglerinden biri olan Kombassan Holding’in temelleri 1988 yıllarında atılmıştır. İlk faaliyetlerine kurulduğu yıldan bir yıl sonra başlayan Kombassan bugün, kağıt, karton, ambalaj, makina, petrol ürünleri, gıda, inşaat, tekstil ve turizm gibi daha pek çok sektörde hizmetlerine devam etmektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı Kombassan personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Kombassan İnsan Kaynakları

Kombassan IK İş hayatına yeni atılacak olanlar için, yeni bir başlangıç yapmak isteyenler için ve çalışanlarına mesai arkadaşı arayan kuruluşlar için ortak bir buluşma noktası…

İş Arayanlar

Şirketlerimiz hakkında bilgilere ulaşabilir, şirketlerimizin iş ilanlarına başvurabilir, kendi özgeçmişlerinizi oluşturup şirketlerdeki insan kaynakları sorumlularının erişimine açabilirsiniz.

Personel Arayanlar

İlanlarınıza yapılan başvuruları inceleyin. İlanlarınızı bırakın, geniş özgeçmiş veritabanında detaylı arama yapın

Staj Yapmak İsteyenler

İş hayatına atılmadan önceki stajını Kombassan Grubundaki Şirketlerde yapmak isteyenler,
özgeçmiş bilgilerinizi detaylı olarak bıraktıktan sonra tercih ve beklentiler bölümündeki çalışma şeklini stajer olarak seçmeniz yeterli olacaktır.

Kombassan Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Konya, Ankara gibi ülkemizin çeşitli bölgelerinden alımlarını yapabilen Kombassan personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Kombassan’a iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan Kombassan insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz