Konya Kent Plaza AVM İş İlanları 2017

Konya Kent Plaza AVM Personel Alımı

Konya Kent Plaza AVM personel alımı yaparak yine bir çok insana iş imkanı sağlıyor. AVM içerisinde yüzlerce insanın iş imkanı bulduğu bu ortamda sizin de bir işiniz olsun ister misiniz? Konya Kent Plaza AVM iş ilanlarını inceleyerek bu alışveriş merkezinde bulunan onlarca markaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan yazının devamında mağazaların personel, eleman veya işçi alımlarına dair bilgileri bulabilirsiniz.

Konya’da 2012 yılından bu yana hizmet veren Konya Kent Plaza AVM personel alımı yapmaya devam ediyor. İçerisinde onlarca markayı barındıran Konya Kent Plaza AVM aynı zamanda yüzlerce insanın da ekmek kapısı olmayı sürdürüyor.

Konya Kent Plaza AVM Hakkında

KISACA KENTPLAZA AVM

Türkiye’nin en büyük illerinden biri olan Konya’nın en önemli ilçelerinden Selçuklu’da yükselen alışveriş ve yaşam merkezimiz Kentplaza’nın kapılarını, 16 Kasım 2012’de büyük bir coşkuyla ziyaretçilerimize açtık.

Mevlana şehri güzel Konya’nın çehresine ve yaşantısına yeni bir boyut kazandırmak amacıyla yapılandırdığımız Kentplaza AVM, Konya’nın uluslararası tek alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor.

Konya’nın yeni simge yapılarından biri olmaya aday Kentplaza Kompleksi bünyesinde yer alan Kentplaza AVM, ofis bloğundan oluşan kulesi ile birlikte yaklaşık 110 bin metrekarelik alana sahip. 45 bin metrekare mağaza alanı, açık ve kapalı olmak üzere toplam 1750 araçlık otopark kapasitesi ve Konya’dan olduğu kadarçevre illerden gelecek ziyaretçilerimize hitap edecek seçkin marka yelpazesi, geniş eğlence ve spor imkânlarıyla merkezimiz, “bu kentte hayat olduğunun” en canlı kanıtı olacak.

Kentplaza AVM, Konya’nın en geniş markasına sahip alışveriş ve yaşam merkezi… 160 mağazanın yer aldığı Kentplaza’da, ulusal ve uluslararası olmak üzere 60’ın üzerinde marka ilk kez KentplazaAVM’de hizmet verecek. Kentplaza AVM, Konya’nın “marka merkezi” olacak.

Kentplaza AVM adı üstünde sadece bir alışveriş merkezi değil; aynı zamanda çeşitli sosyal yaşam alanlarıyla bir yaşam cenneti! Ziyaretçilerimiz Kentplaza’nın getirdiği zenginliklerin farkını ve keyfini yaşamaya başladılar bile… Yaklaşık 5600 metrekarelik büyük eğlence merkezimiz, 21 adet kaliteli lezzet durağımız, iki adet yüzme havuzu dahil yaklaşık 6500 m2’lik spor alanımız, çocuklarımız için özel oyun alanımız, 11 salonluk dev sinema kompleksimizle Kentplaza AVM, Kentplaza yediden yetmişe herkese alışkanlık yapacak…

Konya Kent Plaza AVM Personel Alımı Yapılacak Pozisyonlar

İçerisinde bir çoğu dünya markası olan Konya Kent Plaza AVM’nin mağazalarından bazıları aşağıda yer almaktadır.

Nike, Mavi, Adidas, Boyner, Colins, Defacto, Flo, Hotiç, İpekyol, Levis, Kiğılı, Mango, LTB, Sarar, Süvari, Madame Coco, D&R, Altınyıldız, Burger King, Gratis, İnci, Kemal Tanca, LCW, Starbucks, Popeyes, Türkcell, Vodafone, Desa ve daha fazlası…

Yukarıda verilen markalar yılın bir çok dönemi yeni personel ihtiyacı duyabilmektedirler. Mağazaların ağırlıklı olarak personel alımı yaptığı pozisyonlar aşağıda yer almaktadır.

  • Satış Danışmanları
  • Depo Sorumlusu
  • Mağaza Sorumlusu
  • Mağaza Müdürü
  • Kasiyer

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir