Konya Şeker Personel Alımı 2017

konya-seker-personel-alimi

Konya Şeker Personel Alımı Yapıyor!

Konya Şeker insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Konya Şeker personel alımı yapıyor. Konya Şeker iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Konya Şeker iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Konya Şeker eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1953 yıllarında temelleri atılan Konya Şeker Türkiye’nin en köklü şeker fabrikalarından biridir. Konya merkez haricinde Çumra tesislerinde de faaliyetlerine devam eden Konya Şeker personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de böylesine büyük bir markanın çatısı altında bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanının devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Konya Şeker İnsan Kaynakları

– Konya Şeker ailesi yetkinlikleri ve pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip insan gücünü bünyemize kazandırmak,
– Güçlü iletişim ve motivasyon ortamı sağlamak,
– İnsan kaynakları sistem ve uygulamalarıyla çalışanlarımıza destek olmak,
– Kurumsal olanaklar ve faydalarla çalışanlarımızı geliştirerek, sürekli başarıya doğru yönlendirmek,
– Başarıyı ödüllendirmek,
– Çalışanlarımızın gelişimini ve devamlılığını sağlamak üzerine kuruludur.

Amacımız, müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetler sunabilmek için; çalışanlarımızın gerek davranışsal, gerekse mesleki bilgi ve becerilerini sunduğumuz gelişim olanakları ile artırmak, performansa dayalı ücretlendirmek, iş verimliliklerini sürekli yükseltmek ve kariyer olanakları sağlamaktır.

Mevcut ve gelecekteki çalışanlarımızın şirket kültürümüze uyum sağlayacak nitelikte sürekli gelişime, öğrenmeye ve kendisini yenilemeye açık olması beklenmektedir.

Konya Şeker; ortak değerlerine sahip, takım çalışmasına inanan, müşteri odaklı davranışlarla yürüttüğü görev ve sorumluluklarda her zaman dürüst ve şeffaf olan, kendisini sürekli geliştiren, yenilikçi, yaratıcı fikirler üreten, tüm bunları gerçekleştirirken çevre ve topluma karşı duyarlı hareket eden dinamik bir insan kaynakları yapısı hedeflemektedir.

Konya Şeker Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle tesislerinin bulunduğu bölgelerden gerçekleştiren Konya Şeker personel alımı yapacağı pozisyonları ihtiyaç halinde çeşitli iletişim kanallarından insanlara duyurmaktadır. Sizler de Konya Şeker’in açık pozisyonlarını takip ederek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Konya Şeker insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

12 Yorum
 1. 2 Ekim 2017
 2. 22 Ağustos 2017
 3. 19 Ağustos 2017
 4. 7 Ağustos 2017
 5. 14 Temmuz 2017
 6. 26 Mayıs 2017
 7. 27 Nisan 2017
 8. 18 Nisan 2017
 9. 15 Nisan 2017
 10. 7 Şubat 2017
 11. 7 Şubat 2017
 12. 23 Ocak 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir