Kopuz Gıda Personel Alımı 2018

kopuz-gida-personel-alimi

Kopuz Gıda Personel Alımı Yapıyor!

Kopuz Gıda insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Kopuz Gıda personel alımı yapıyor. Kopuz Gıda iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Kopuz Gıda iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Kopuz Gıda eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kopuz şirketler grubunun tarihi 1974 yılına kadar dayanır. O yıllarda İstanbul bölgesinde kurulan firma bugün otomotiv,sigorta, inşaat, ilaç gibi daha bir çok sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kopuz Gıda Hakkında

Vizyonumuz

Toplam kalite yönetimi felsefemizle en mükemmele erişerek daha da büyümek, yurtiçinde ve yurtdışında ulaşılan başarıları konumu sürekli geliştirerek, hizmet alanlarında Türkiye’de en iyi olmak, ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla hizmet veren şirketlerden oluşan bir topluluk olmaktır..

Misyonumuz

İç piyasada kaliteden ödün vermeyen üretim ve satış anlayışımızla ve uzman kadromuzla tercih edilir bir marka olmak, dış ticaret şirketlerimiz aracılığıyla da ürettiğimiz ürünleri tüm dünyaya tanıtmak, tattırmak ve ülkemizin tanıtımına daha çok katkıda bulunmaktır.

Kopuz Gıda Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

                                Pozisyon                 Şehir
Muhasebe Uzmanı İstanbul – Anadolu
Satıl Alma Uzmanı İstanbul – Anadolu
Satış Temsilcisi İstanbul Anadolu, Avrupa
İç Denetçi İstanbul – Anadolu
Satış Temsilcisi İstanbul – Anadolu
Satış Temsilcisi İstanbul – Avrupa
Pastacılık Satış Temsilcisi Trabzon
Satış Temsilcisi İzmir, Manisa
Muhasebe Müdürü İstanbul – Anadolu
Muhasebe Şefi İstanbul – Anadolu

Kopuz Gıda iletişim için tıklayınız.

1 Cevap = “Kopuz Gıda Personel Alımı 2018”
  1. Ali 10 Ağustos 2015

Bir Cevap Yaz