Korozo Ambalaj Personel Alımı 2017

korozo-ambalaj-personel-alimi

Korozo Ambalaj Personel Alımı Yapıyor!

Korozo Ambalaj insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Korozo Ambalaj personel alımı yapıyor. Korozo Ambalaj iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Korozo Ambalaj iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Korozo Ambalaj eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ambalaj sektöründe faaliyetlerini sürdüren Korozo Ambalaj 1973 yılında kurulmuştur. Kendi sektörünün lider firmalarından birisi olan Korozo personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip Korozo’ya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Korozo Ambalaj İnsan Kaynakları

Seçme ve Yerleştirme

Doğru işe doğru insan seçimi KOROZO’da işe alım sürecinde temel felsefedir. KOROZO’ya yapılan her türlü başvuru, işin gerektirdiği yetkinlik, nitelik ve yetenekler doğrultusunda gizlilik içinde değerlendirilir. Değerlendirme doğrultusunda başvuruda bulunan adaylara mutlaka geri bildirim yapılır.

7 yıldır Kariyer net tarafından “İnsana Saygı Ödülü” nü almamız bu alandaki hassasiyetimizin bir göstergesidir.

İnsan kaynakları politikalarımızda önemli hedeflerimizden biri de sadece bugünkü gereksinimlerimizi karşılayacak ve boş pozisyonları dolduracak bir çalışan profili yerine öğrenmeye ve gelişime açık, yenilikçi ve yeniliklere kısa zamanda adapte olabilecek, vizyon sahibi bir çalışan profiline şirketimizi ulaştırmaktır.

Seçme Yerleştirme sürecinde yetkinlik bazlı mülakatlar ve pozisyona özgü testler uygulanmaktadır. Seçme yerleştirme sürecimiz din,dil,cinsiyet,ırk ve yaş ayrımı gözetmeden fırsat eşitliği ilkesine dayanmaktadır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar web sitemizden ilgilendikleri pozisyonu önyazı ile belirterek “Genel Başvuru” yapabilmektedirler.

Korozo Ambalaj Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Korozo Ambalaj personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Korozo Ambalaj’a iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Uzman İhracat Satış Temsilcisi İstanbul – Avrupa
Mekanik Bakım Teknisyeni İstanbul – Avrupa
.Net Yazılım Uzmanı İstanbul – Avrupa
Üretim Mühendisi İstanbul – Avrupa
Zincir Marketler Key Account Manager İstanbul – Avrupa
İhracat Operasyon Uzman Yardımcısı İstanbul – Avrupa
Mekanik Bakım Teknisyeni İzmir
POLİMER TEKNOLOJİLERİ YÖNETİCİSİ İstanbul – Avrupa
Şantiye Şefi İstanbul – Avrupa, Tekirdağ
Satış Temsilcisi İstanbul – Avrupa
Proje Müdürü İstanbul – Avrupa
Flexo Baskı Ustası İzmir
Dağıtım Operatörü İstanbul – Avrupa
8 Yorum
  1. 27 Temmuz 2017
  2. 8 Temmuz 2017
  3. 11 Ağustos 2016
  4. 9 Ağustos 2016
  5. 15 Mayıs 2016
  6. 1 Şubat 2016
  7. 14 Aralık 2015
  8. 2 Ekim 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir