Kosifler Personel Alımı 2018

kosifler-personel-alimi

Kosifler Personel Alımı Yapıyor!

Kosifler insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Kosifler personel alımı yapıyor. Kosifler iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Kosifler iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Kosifler eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan Kosifler Grup, otomotiv, inşaat, sigorta ve araç kiralama gibi sektörlerde faaliyetlerine devam etmektedir. Siz de bu büyük firmada bir sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürebilirsiniz. Kosifler personel alımı ilanı ayrıntıları aşağıdadır;

Kosifler İnsan Kaynakları

Performans Yönetimi

Çalışan hedefleri, grubumuzun strateji ve hedeflerine paralel olarak sene başlarında belirlenmektedir. Hedefleri, yetkinlikleri ve performansları izlemek amacıyla, grubumuzdaki her çalışan için yıl içerisinde daha önceden planlanan periyotlarla dönem sonuçları karşılaştırılarak çalışanın gösterdiği performans şeffaf bir biçimde saptanmakta; buna bağlı performans değerlendirmesi ve görüşmesi yapılmaktadır. Sene sonunda yapılan nihai değerlendirme sonuçlarında elde edilen veriler Eğitim ve Geliştirme, Kariyer Yönetimi ve Ücret Yönetimi sistemlerinin uygulanmasında kullanılır.

Ayrıca yıl içerisinde ast ve üstlerin birbirlerini değerlendirdikleri 180 Derece Performans Değerlendirmeleri yapılmaktadır.

Ücret Yönetimi

Çalışanlarımıza yılda 12 maaştan oluşan (yıllık) brüt ücret politikası uygulanmaktadır. Grubumuzda temel ücret yapısı, çalışanlarımızın yetkinlikleri, görev ve sorumlulukları, eğitim ve iş tecrübeleri, gösterdiği performans ve piyasa koşulları dikkat alınarak belirlenmektedir. İlgili departmanlar ve pozisyonlar için farklılık gösteren prim uygulamaları mevcuttur. Grubumuzun finansal ve stratejik hedeflerine ulaşmasına ve çalışanımızın performans sonuçlarına göre prim sistemi uygulanmaktadır.

Grubumuzda ücret artışları ise yılda 1 (bir) kez yapılmaktadır. ( Kaynak )

Kosifler Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin bir çok bölgesinde alımlarını yapmaya devam eden Kosifler personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bugünler ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden eleman alımı yapacak olan firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Kosifler Grup’a iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Mekanik Teknisyeni Samsun
Land Rover Jaguar Satış Danışmanı İstanbul – Anadolu
Mekanik Atölye Teknisyeni İstanbul – Anadolu
Kiralama ve Filo Satış Yöneticisi İstanbul – Anadolu
Muhasebe Uzmanı İstanbul – Anadolu
Hasar Danışmanı Samsun
Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı İstanbul – Anadolu, Samsun
İnsan Kaynakları Sorumlusu İstanbul – Anadolu
Satış Danışmanı Samsun
MINI Satış Danışmanı İstanbul – Anadolu
Danışma Görevlisi İstanbul – Anadolu

Bir Cevap Yaz