Koza İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2017

Koza İnşaat Personel Alımı

Koza İnşaat insan kaynakları hakkında bilgiler ve Koza İnşaat personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Koza İnşaat iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Koza İnşaat iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Koza İnşaat eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Koza İnşaat İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Seçme ve yerleştirme süreçlerinde “Doğru işe doğru kişi” ilkesi doğrultusunda yetkinlik bazlı mülakat teknikleri uygulanarak adayların bilgi, beceri ve yeteneklerine uygun pozisyonlara yerleştirilmeleri sağlanmaktadır.

İstihdam edilen teknik kadronun iş deneyimi olarak yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olması nın yanısıra, kendi aralarında saygılı ve uyumlu olmaya ve bu formasyonu iş yapılan kurum ve kuruluşlara karşı da kullanabilecek düzeyde olmalarına azami dikkat ve özen gösterilmektedir.

KOZA’nın insan kaynakları politikasındaki esas amaç çalışanlar için güvene dayalı bir çalışma ortamı oluşturmak, doğru insan kaynakları uygulamaları geliştirerek çalışanları motive etmek, birbirine kenetlemek ve çalışan tatminini ve mutluluğunu sağlamaktır.

Bütün başvurular gizli bir şekilde incelenmekte ve saklanmaktadır.

Koza İnşaat Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

İş İlanlarını ihtiyaç duyduğu zamanlarda açıklayan Koza İnşaat personel alımı yapacağı pozisyonları çeşitli ilan siteleri üzerinden duyurmaktadır. Siz de bu ilanları takip ederek Koza İnşaat’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Koza İnşaat resmi insan kaynakları sayfası için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin