Kozmoklinik Personel Alımı 2018

kozmoklinik-personel-alimi

Kozmoklinik Personel Alımı Yapıyor!

Kozmoklinik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Kozmoklinik personel alımı yapıyor. Kozmoklinik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Kozmoklinik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Kozmoklinik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kozmoklinik 2003 yılların da kurulmuş kozmetik ve kişisel bakım ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Kendi sektörünün güçlü markalarından birisi olan Kozmoklinik personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip Kozmoklinik’e nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Kozmoklinik Hakkında

Kozmoklinik, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin pazarlaması, satışı ve dağıtımını gerçekleştirmek üzere 2003 yılında kurulan genç ve dinamik bir ithalatçı firmadır. Sahip olduğu tüm markaların en büyük ortak özelliği dünya pazarında kendi alanlarında lider markalar, daha da önemlisi “markalaşmış” markalar olmasıdır.

Kozmoklinik olarak misyonumuz, kişisel bakım endüstrisindeki güçlü ve deneyimli yapımızla, uzun dönemli, detaylı pazarlama ve satış stratejileri geliştirerek, dünya çapında tanınmış, sonuç odaklı, etkili markalarımızla tüketicilerin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaktır.

Kozmoklinik markalarını; eczane, parfümeri, kuaför, zincir mağaza ve sağlık & güzellik konseptli satış kanalları aracılığıyla, hedef kitleleriyle buluşturmaktadır. Tüketicilerini ürünleriyle buluştururken dikkat ettiği en önemli nokta; tüketicilerinin kendileri için en doğru ürünü kullanarak, en etkili sonuçları elde etmesidir.

Kozmoklinik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapan Kozmoklinik personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Kozmoklinik’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz