Küçükler Holding Personel Alımı 2017

Küçükler Holding Personel Alımı Yapıyor!

Küçükler Holding insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Küçükler Holding personel alımı yapıyor. Küçükler Holding iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Haberimizin devamını inceleyerek Küçükler Holding iş ilanları ve eleman alımı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Kurulduğu günden bu yana göstermiş olduğu faaliyetler ile 8 farklı sektörde çalışmalarını sürdüren Küçükler Holding personel alımı yapmaya devam ediyor. Küçükler Holding bugününde ve gelecekte tüm faaliyetlerini son sistem yenilikçi çalışmalar ile devam ettirmektedir.

Küçükler Holding Hakkında

2002 yılında kurulmuş olan Küçükler Holding A.Ş. uzun yıllardan beri yaptığı yatırımlar ve geliştirmiş oldukları yenilikler sayesinde devamlı olarak büyümeyi sağlamıştır. Bu zamana kadar yaklaşık 770 personel sayısı ve 8 değişik sektörde faaliyet göstererek çalışmalarını sürdürmektedir. Küçükler Holding iş ilanları yapılarak çalışmak istenilen sektörlerde işe başvurabilirsiniz. Küçükler Holding şirketlerinden bazıları SPS Etiket ve Ambalaj San. Ve Tic. Ltd. Şti., Marko Ambalaj San., Nivak Mimarlık San., Küçükler Tarım ve Hayvancılık San., Enerji Yatırımları, Okyanus Çorap San., Trikotek Tekstil San., Senkron Reklam ve Matbaacılık San., Aveks Reklam Ürünleri San. gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir.

Küçükler Holding Adaylarda Aranılan Özellikler

Küçükler Holding iş başvurusu yapmak için çalışmak istediğiniz pozisyona göre adaylarda aranılan özelliklerde farklılık göstermektedir. Ancak genel olarak aranılan özelliklerin başında;

  • İyi derece İngilizce bilmek ( Pozisyona Göre )
  • Takım çalışmalarına yatkın
  • Prezantabl,
  • Rtkin iletişim becerilerine sahip
  • Program saat dilimlerinde çalışma imkanları

gibi özellikler gelmektedir. Çalışmak istenilen bölümün yüksek olarak üniversite ya da yüksek meslek okullarından mezun olmuş bay veya bayanların iş başvuruları göz önünde bulundurulmaktadır.

Küçükler Holding Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Küçükler holding kurulduğu 2002 yılından bu yana kısa bir süre içinde çok fazla gelişmeler göstermiştir. Bu zaman zarfı içerisinde 8 farklı sektörde şirket ile yoluna devam etmiştir. Daha da hızlı bir şekilde gelişmeye devam eden Küçükler Holding personel alımı yaparak yeni başvuruları beklemektedir. Küçükler Holding güncel personel alımı ilanlarını duyurmak için çeşitli iş ilanları sitelerini ya da insan kaynakları firmalarını kullanmaktadır.

                                Pozisyon                 Şehir
Muhasebe Uzmanı Bursa
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul
Şantiye Şefi İstanbul
Makine Mühendisi İstanbul
İplik Depo Yardımcısı İstanbul
Saha Şefi Malatya
Proje Mühendisi İstanbul
Müşteri Temsilcisi İstanbul
Temizlik Görevlisi İstanbul
Sevkiyat Şoförü İstanbul
Makine Operatörü İstanbul

İş ilanlarına başvurular yapılırken size uygun olan pozisyonlardan birini seçerek aranılan özellikleri tamamlayıp iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Küçükler Holding iş başvurusu için daha detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin