Kütahya Porselen Personel Alımı 2018

kutahya-porselen-personel-alimi

Kütahya Porselen Personel Alımı Yapıyor!

Kütahya Porselen insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Kütahya Porselen personel alımı yapıyor. Kütahya Porselen iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Kütahya Porselen iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Kütahya Porselen eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kütahya Porselen 1970’li yıllardan kurulan ülkemizin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. Sadece ülkemizde değil dünya çapında saygın bir marka olan Kütahya Porselen personel alımı yapmaya devam ediyor. Ülkemizin birçok bölgesindeki ve sayısız yabancı ülkede faaliyetlerini gösteren Kütahya Porselen kendi içerisinde yüzlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmayı istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Kütahya Porselen İnsan Kaynakları

İnsan Kaynaklarımızın yönetiminde;

– İşe göre istihdam,

– Fırsat eşitliği,

– Zamanında tanıma ve takdir temel prensibimizdir.

Bu prensipler doğrultusunda, çalışanlarımızın motivasyonunu sağlayarak organizasyon yapısını dinamik tutmak, çalışanlarımızı mevcut ve gelecekteki değişimleri hazırlamak, kuruluşumuza yeniliklere ve değişimlere açık, girişimcilik yeteneğine sahip, enerjik, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, değerlerimizi benimseyip yaşatacak kişiler kazandırmak politikamızdır.

Kütahya Porselen Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok bölgesinde yeni personellere ihtiyaç duyan Kütahya Porselen personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Ağırlıklı olarak Mağaza çalışanları alacağı bilinen firmanın Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul ve Kocaeli gibi bölgelerde alımlarını yapacak. Kütahya Porselenin açık pozisyonlar;

– Mağaza Satış Danışmanı

– Mağaza Yöneticisi

– Mağaza Yönetmeni

Şeklinde pozisyonlardır. Eğer siz de mağazacılık sektörüne adım atıp Kütahya Porselen gibi bir firmada kariyerinizi sürdürmek istiyorsanız bu ilana başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kütahya Porselen iş başvurusu için tıklayınız.

7 Cevap Yazılmış = “Kütahya Porselen Personel Alımı 2018”
  1. ali riza 25 Eylül 2017
  2. hakan tuna 23 Ağustos 2017
  3. Kezban altintas 6 Nisan 2017
  4. Dilek 9 Mart 2017
  5. Ali demir 12 Şubat 2017
  6. Serpil 16 Ağustos 2016
  7. ali osman kurt 21 Aralık 2015

Bir Cevap Yaz