Kuzu Grup Personel Alımı 2018

kuzu-grup-personel-alimi

Kuzu Grup Personel Alımı Yapıyor!

Kuzu Grup insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Kuzu Grup personel alımı yapıyor. Kuzu Grup iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Kuzu Grup iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Kuzu Grup eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kuzu Grup 1943 yılında kurulmuş ülkemizin inşaat sektörünün önemli markalarından birisidir. İlk yıllarında kurulduğu bölgede başarılı hizmetleriyle kendini büyüten Kuzu Grup bugün Türkiye’nin önemli firmalarından birisi haline gelmiştir. Başarılı projeleriyle adından sıkça söz ettiren Kuzu Grup personel alımı yapmaya devam ediyor. Bugün verdiği hizmetlerle ülke sınırları dışına çıkmayı başaran Kuzu Grup, bünyesinde yüzlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Kuzu Grup Hakkında

Hedefimiz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yurt içinde ve yurt dışında büyük ve üstün teknoloji bilgisi gerektiren önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmaktır.

Kurumsal Politikamız

Faaliyetlerimize başladığımız günden bugüne kazandığımız bilgi birikimi, organizasyon yeteneğini ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanmaktır.

Kuzu Grup Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Yurt dışı projelerinde eleman eksikliği hisseden Kuzu Grup personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Ağırlıklı olarak Cezayir bölgesinde personel ihtiyacı olan firmanın açık pozisyonlarını inceledikten sonra, size uygun bir işe başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Tercüman Ankara
İnşaat Teknikeri Cezayir
Kaba İşler Şefi Cezayir
Mütercim Tercüman Ankara
Proje Müdürü Cezayir
Kamp Amiri Cezayir
Şantiye Muhasebecisi Cezayir
Ambar Sorumlusu Cezayir
Mali Müşavir Cezayir

Kuzu Grup iş başvurusu için tıklayınız.

78 Cevap Yazılmış = “Kuzu Grup Personel Alımı 2018”
  1. Naim 30 Eylül 2017

Bir Cevap Yaz