Lacoste Staj Başvurusu 2017

Lacoste Staj Başvurusu

Dünya genelinde hizmet veren büyük bir firma haline gelen Lacoste, ülkemizde de birçok şubesi bulunmaktadır.  Dünya üzerinde 1000 üzerinde mağazası bulunan Lacoste, giyim sektöründe bulunan öncü kuruluştur.

Firmanın bu kadar geniş yelpaze de hizmet sunması  hizmet kalitesi ve iş ciddiyeti nedeni ile olup, firmanın faaliyet gösterdiği alanlar üzerinde birçok staj sağlanmaktadır. Moda tasarım bbaşta olmak üzere birçok üniversite öğrencisine staj imkanı tanıyan firma özellikle yaz döneminde staj imkanı tanımaktadır.

Firma üzerinde staj yapmak için Lacoste staj başvurusu işlemini gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Başvuruyu bizzat firma şubelerine ya da firmanın resmi sitesini ziyaret ederek başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz.

Lacoste Tarihi

En önemli giyim ve aksesuar fimrlarından biri olan Lacoste Fransa merkezli kurlmuş bir firmadır. 1933 yılından bu yana perakende sektöründe hizmet veren firma kuruluş yıllarında zamanında ünlü bir tenisçi olan Renee Lacoste tarafından kurulmuştur.

Tenis maçlarında kullanılan giysilere alternatif seçenek üretmek için bu bağlamda üretimde bulunan firma günümüze kadar konseptini koruyan nadir firmalardan biri halinde bulunmaktadır.

Lacoste İle İş Yaşamına Gerçek Gözler İle Bakın

Lacoste yaklaşık bir asırdır dünya genelinde 2 binden fazla birim ile hizmet veren firmalardan biridir. Kaliteli ürünler sunan firma birçok öğrenciye iş yaşamının gereksinimlerini göstermek üzere staj imkanı tanımaktadır.

Belirli dönemlerde Lacoste stajyer alımı yapan firmaya başvuru yapmak için firma şubesine ziyaret edebilir, firma internet sitesi üzerinden satj başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin