Lavazza Personel Alımı 2018

lavazza-personel-alimi

Lavazza Personel Alımı Yapıyor!

Lavazza insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Lavazza personel alımı yapıyor. Lavazza iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Lavazza iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Lavazza eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Lavazza Company 1895 yılında  Luigi Lavazza tarafından kurulmuş bir İtalyan aile firması olup, bugün dördüncü nesil tarafından yönetilmektedir. Luigi Lavazza, değişik kahve çeşitlerinin karışımı ile özel lezzetler yaratma fikrini dünyada ilk defa uygulayan kişidir. Lavazza 100 yılı aşan geçmişi ile kahve sektöründe dünyanın lider firmalarındandır.

Kendi sektörünün en önemli firmalarından birisi olan Lavazza personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Lavazza İnsan Kaynakları

Her kurumda olduğu gibi Lavazza insan kaynakları birimi de iş ilanlarını yayınlamadan önce eksik birimlerinin tespitini yapıp bu doğrultuda ilanlarını vermektedir. Daha sonra açık pozisyonlara yapılan başvuruları değerlendirmeye alan firma yetkilileri uygun gördüğü adaylar arasından son seçimlerini yayıp işe alım sürecini başlatmaktadır.

Lavazza Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok şehrinde kafeleri bulunan Lavazza personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın ağırlıklı olarak alım yaptığı pozisyonlar şu şekildedir;

– Barista

– Servis Elemanı

– Satış Personeli

Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Lavazza’ya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz