LC Waikiki Staj Başvurusu 2017

LC Waikiki Staj Başvurusu

LC Waikiki

LC Waikiki markasının kuruluş yeri Fransa’dır. 1985 yılında kurulan firma 1997 yılında bir Türk markası haline gelmiş ve faaliyetlerine Türkiye’de devam etmeye başlamıştır. Firma son yıllarda elsefesini genişleme yönünde ve dış pazarlara açılma yönünde geliştirmiştir.

Şuan da ise 28 ülkede 610 mağazası ile Dünya’nın birçok yerinde  tüketicelere ulaşmayı başarmıştır. Firma kaliteli ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunarak cirosuna olumlu etki yapmaktadır. Firma 22 bini aşkın kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Ayrıca faaliyetleri bununla sınırlı kalmayan LC Waikiki özellikle yaz dönemlerinde öğrencilere staj imkanı sunmaktadır.

LC Waikiki Staj Başvurusu Şartları Nelerdir?

  • LC Waikiki stajyer alımına göre hem lise hem de üniversite öğrencilerine hizmet olanağı tanır.
  • Öğrencilerin zorunlu staj kapsamında olmaları gerekir ve bunu okullarından alacakları onaylı belge ile ispat etmeleri gerekir.
  • Son çıkan yasalar gereği öğrencilerin sigortaları okulları tarafından yapılıyor olması gerekir.
  • Staj başvurusu yapacak olan stajyer adayların eğitim-öğretim gördükleri okullarda herhangi bir sebep gereği disiplin cezası ile cezalandırılmamış olmaları gerekir.

LC Waikiki Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

LC Waikiki staj başvurusu yapacak olan stajyer adaylar firmanın açık dönemlerinde staj başvuru ilanlarını takip etmelidirler. Başvurular genel olarak 15 Mart ila 1 Nisan aralığında yapılmakta olup öğrencilerin bu başvuru için bu tarihleri geçirmemeleri gerekir. Firmanın web sitesinde staj başvurusu formu doldurulur.

LC Waikiki staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin