Les Ottomans Personel Alımı İş İlanları 2017

Les Ottomans Personel Alımı

Les Ottomans insan kaynakları hakkında bilgiler ve Les Ottomans personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Les Ottomans iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Les Ottomans iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Les Ottomans eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Les Ottomans Hakkında

Muhsinzade Mehmet Paşa Yalısı zamanının en prestijli yalılarından birisidir. Yalı ve müştemilatı, üzerinde III. Ahmet zamanına dayanan kalıntılar, bir çeşme ve bahçe takımları bulunan, toplam 4527 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilmiştir. Bu zarif çeşme ve bahçe, Osmanlı tarzı bahçe ve su mimarisinin en güzel örneklerinden biri olarak kabul edilir.

Sahipleri, yalıda 1790-1929 yılları arasında yaşamış ve daha sonra yavaş yavaş ayrılmışlardır. Yalı ve arazisi, kömür depolama alanı olarak kullanılmak üzere bir tacire kiralanmıştır. 1935 yılında ise kum depolama amacıyla kullanılmıştır. 1980’li yıllarda, ailenin 22 varisi bir araya gelerek yalıyı turizm amaçlı kullanmak isteyen bir girişimciye satmıştır.

Tarihindeki uzun ve hüzünlü aradan sonra Yalı, Unit Group çatısı altında Aysal ailesinin üyeleri tarafından hayata döndürülmüş ve sahibesinin ince zevkine göre yenilenerek Türkiye’deki en lüks ve en ayrıcalıklı otellerden biri haline getirilmiştir. Dış cephe olarak orijinal yapısına sadık kalınan yalının iç kısmı, geçmişten bugüne yolculuğunu hatırlatacak şekilde yenilenmiş ve insanoğlunun her daim peşinde olduğu sevgi ve sonsuz güzellik ile harmanlanarak vücut bulmuştur.

Les Ottomans Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Personel ihtiyacı doğduğu zaman açık pozisyonlarını çeşitli ilan siteleri aracılığıyla duyuran Les Ottomans Hotel’in iş ilanlarını takip ederek bu ilanlara zamanında başvuru yapabilirsiniz. Les Ottomans Hotel genel başvurular için www.lesottomans.com‘a girip sayfanın en altındaki kariyer linkine tıklamanız gerekmektedir. Karşınıza çıkan ekranda CV’leri hangi mail adreslere göndereceğiniz bilgisi yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin