LG Personel Alımı 2018

lg-personel-alimi

LG Personel Alımı Yapıyor!

LG insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre LG personel alımı yapıyor. LG iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? LG iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde LG eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünyanın en büyük elektronik  markalarından birisi olan LG 1958 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu tarihten bu yana sürekli olarak kendisini geliştiren ve yenileyen bir marka olan LG dünya çapında en çok tercih edilen firmalardan birisidir. Çatısı altında yüzlerce insana işi imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip LG’ye nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

LG İnsan Kaynakları

Neden LG’ye Katılmalıyım?

LG Electronics hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Kurumsal ortamımız bireysel yaratıcılığa saygı duyup destekleyerek büyüme için önemli fırsatlar sunar ve her seviyedeki istisnai performansı ödüllendirir. Sonuçta LG, çalışmak için harika bir yerdir.

BÜYÜK FIRSATLAR

LG, yetenekli bireylere ve teknik uzmanlara dünyanın dört bir yanındaki ofislerinde ve merkezlerinde hızlı büyüme için fırsatlar sunar.

BÜYÜK RUH

LG kendini başarıya adayan ve büyük bir inisiyatif ve profesyonel beceriler sergileyen kişileri gözetir.

BÜYÜK ÖDÜLLER

LG istisnai çalışan performansı için garantili ödüller sunar.

GLOBAL BİR KURUM

LG Electronics dünya çapında 81 şubede çalışan 82.000 kişilik personeliyle global bir kurumdur. LG Electronics müşterilerine yeni ürünler ve teknolojiler sağlamak için büyük çaba harcar. LG Electronics dünya çapında bir elektronik/telekomünikasyon devidir. LG Electronics CDMA telefonları, Plazma TV’leri, DVD oynatıcıları, optik depolama ürünlerini, klimaları ve daha pek çok şeyi üretir. LG Electronics mobil ağlardan dijital TV’lere, ekranlara ve ev ağlarına kadar çok geniş bir alanda üstün teknolojiler tasarlar. Bu yüzden LG Electronics, her şeyi kapsayan bir ortamı gerçekleştirme becerisine sahiptir. Bunların yanında LG Electronics’in yenilikçi ürünleri insanların yaşamlarını iyileştirir ve LG Electronics mücadele ve yeniliğe dayanan kurumsal bir kültür oluşturmuştur. LG’nin durmaksızın yenilik kültürü, değişikliklere öncülük etmemizi sağlar. LG Electronics sınır tanımaz.

LG Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok bölgesinde faaliyetlerini sürdüren LG personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra LG’ye iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 Cevap = “LG Personel Alımı 2018”
  1. Etem sarı 18 Mart 2017

Bir Cevap Yaz