Linde Gaz Personel Alımı 2017

 

linde-gaz-personel-alimi

Linde Gaz Personel Alımı Yapıyor!

Linde Gaz insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Linde Gaz personel alımı yapıyor. Linde Gaz iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Linde Gaz iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Linde Gaz eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Vizyonumuz

“Topluma ve çevreye saygılıyız.”

Değerlerimiz

Mükemmeli yakalama tutkusu.

Müşterilerimize yenilikler sunmak.

Çalışanlara yetki vermek.

Farklılıklardan güç almak.

Linde Gaz Hakkında

1880’lerde kurulan Alman Linde Group 16 milyar Avro’yu aşkın satış hacmi, 100 ülkede faaliyetleri ve 65,000 çalışanı ile dünyanın önde gelen endüstriyel gaz ve mühendislik firmasıdır. Linde AG 01 Ağustos 2006 tarihinde Türkiye, ortadoğu ve balkanların en büyük karbondioksit üreticisi Karbogaz’ın bütün hisselerine sahip oldu. 06 Eylül 2006’da ise, sektörün dünya devlerinden 127 yıllık geçmişe sahip Alman Linde AG, 120 yıllık geçmişi olan İngiliz BOC şirketini satın aldı. Böylelikle, The Linde Group, sınai gazlar alanında dünya lideri haline geldi. Bu birleşme ile Karbogaz, The Linde Group’a katılmış oldu.

The Linde Group, Türkiye içindeki yatırımlarına devam etti ve 17 Temmuz 2007 tarihinde bir Koç Holding kuruluşu olan Birleşik Oksijen Sanayi A.Ş. ‘yi (BOS) bünyesine katarak Türkiye endüstriyel, özel ve medikal gaz sektöründeki konumunu pekiştirdi.

Linde Gaz Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde yeni personellere ihtiyaç duyan Linde Gaz personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Linde Gaz’a iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

                                Pozisyon                 Şehir
Sürücü Eğitmeni Kocaeli
Tüp Dolum ve Forklit Operatörü Ankara
Satış Temsilcisi Ankara
Satış Temsilcisi Bursa
Satış Temsilcisi İzmir, Aksaray, Nevşehir
Genel Başvuru Tüm Türkiye
İş Geliştirme Mühendisi İstanbul – Anadolu, Avrupa
Fiyatlandırma Sorumlusu İstanbul – Anadolu, Avrupa
İnsan Kaynakları Elemanı İstanbul – Anadolu, Kocaeli
İdari İşler Elemanı İstanbul – Andolu, Kocaeli
1 Yorum
  1. 24 Mart 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir