Loreal Personel Alımı 2018

loreal-personel-alimi

Loreal Personel Alımı Yapıyor!

Loreal insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Loreal personel alımı yapıyor. Loreal iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Loreal iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Loreal eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünya kozmetik sektörünün lider markalarından birisi olan Loreal çok uzun senelerdir bu sektörde faaliyet gösteren ve en çok tercih edilen markalar arasındadır. Ülkemizde de birçok kadının ilk tercihi olan Loreal personel alımı yapmaya devam ediyor. Bugün Türkiye’nin neredeyse her noktasında görebileceğimiz mağazaları, ofisleri ve depolarıyla çok sayıda insana iş imkanı sağlayan ve kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen Loreal ülke genelinde bir çok insana istihdam sağlayacaktır. Siz de Loreal gibi büyük bir firmada iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde geliştirmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Loreal İnsan Kaynakları

Her harika fikrin özünde bireysel yetenek yatmaktadır. Bir şirket kendi içinde bir son değil, yeteneğin gelişmesi için gerekli koşulları yaratmanın bir yoludur. Bu ideale sadık kalan L’Oréal İnsan Kaynakları ekibinin, iki ana faktörü bir araya getirmesi gerekmektedir: L’Oréal çalışanlarının doğru kariyer yolunu seçmesine yardım ederken şirketin işletme hedeflerini desteklemek. Dünyanın her yerindeki L’Oréal yöneticilerini destekleyen İK ekibinin misyonu, grubun tüm işletme birimlerindeki ve departmanlarındaki en üstün yetenekleri bulmak, tanımlamak, seçmek, geliştirmek ve ödüllendirmektir.

Loreal Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin birçok bölgesinde yeni personellere ihtiyaç duyan Loreal personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bugünlerde 20’nin üstünde açık pozisyonu olan firmaya sizler de iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Pazarlama Stajyeri İstanbul – Anadolu
Üretim Operatörü İstanbul – Avrupa
Kalite Kontrolör İstanbul – Avrupa
Kalite Kontrolör İstanbul – Avrupa
Depo Operatörü İstanbul – Avrupa
Shift Engineer İstanbul – Avrupa
Kısa Vadeli Planlayıcı İstanbul – Avrupa
Tıbbi Ürün Müdürü İstanbul – Anadolu
Ürün Müdürü İstanbul – Anadolu
Kıdemli Medya Uzmanı İstanbul – Anadolu
Ticaret Pazarlama Yöneticisi İstanbul
Bölge Koordinatörü İstanbul – Anadolu
Satış Temsilcisi Adana
Güzellik Uzmanı İstanbul, İzmir
Satış Temsilcisi Bursa

Loreal iş başvurusu için tıklayınız.

2 Cevap Yazılmış = “Loreal Personel Alımı 2018”
  1. Yagmur 20 Nisan 2017
  2. Fırat 19 Nisan 2015

Bir Cevap Yaz