Lukoil Personel Alımı 2017

lukoil-personel-alimi

Lukoil Personel Alımı Yapıyor!

Lukoil insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Lukoil personel alımı yapıyor. Lukoil iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Lukoil iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Lukoil eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünya genelinde tanınan bir akaryakıt firması olan Lukoil ülkemizde de faaliyetlerine uzun yıllardır iyi bir şekilde devam etmektedir. Türkiye pazarında belli bir müşteri kitlesine ulaşan ve çok tercih edilen firmalardan birisi olan Lukoil personel alımı yapmayı sürdürüyor. Bünyesinde yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Lukoil İnsan Kaynakları

Personel yönetim politikamız güçlü ve istikrarlı kurumsal kültüre ve düzenli kurumsal değerler sistemine sahip, bir bütün olarak entegre olmuş şirket politikasıdır.

Personel yönetim politikamızın temelini aşağıdaki konularda somut adımların atılmasını öngören sistemin kurulması oluşturmaktadır:

  • Şirket stratejisi kapsamında belirlenen amaçlara ulaşılması için her bir çalışanın bireysel motivasyonunun sağlanması;
  • Elde edilen sonuçların değerlendirilmesi için kriterlerin oluşturulması;
  • Çalışanların ödüllendirilmesi ve teşvik edilmesi.

Personel yönetim politikamızın başlıca hedefi, LUKOIL Grubu şirketlerinin iş piyasasında her zaman tercih edilen bir işveren olarak bilinmesini sağlayacak olan personel yönetimi sisteminin kurulmasıdır.

Lukoil Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok bölgesinde yeni elemanlar alacak olan Lukoil personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Çok sayıda alım yapacak olan Lukoil adaylardan gelen genel başvuruları kabul etmektedir. Siz de bu Lukoil’de bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

4 Yorum
  1. 22 Ağustos 2017
  2. 20 Haziran 2017
  3. 20 Aralık 2016
  4. 28 Nisan 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir