Madame Coco Personel Alımı 2018

Madame Coco Personel Alımı Yapıyor!

Madame Coco insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Madame Coco personel alımı yapıyor. Madame Coco iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Haberimizin devamını inceleyerek Madame Coco iş ilanları ve eleman alımı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Türkiye’nin pek çok şehrinde mağazaları bulunan Madame Coco personel alımı yapmaya devam ediyor. Madame Coco ailesine katılmak ve bu çatı altında çalışan binlerce kişiden biri olmak için siz de Madame Coco iş ilanlarını takip edebilir ve size uygun açık pozisyonlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Madame Coco İnsan Kaynakları

İş başvurularınız için, Secretcv üzerinde bulunan İş İlanları ya da ik[at]madamecoco.com adreslerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Gerekli değerlendirmeler İnsan Kaynakları departmanımız tarafından yapılıp, tarafınıza başvurduğunuz ilanlar ile ilgili geri dönüş yapılacaktır.

*Madame Coco’da;
Tüm şartların eşit olması durumunda, kadın adaylara “Pozitif Ayrımcılık” yapılması, işe alım kurallarımızda yer almaktadır.
Kadın istihdamının değerini ve önemini gösteren benzer uygulamaların artması dileğiyle…

Madame Coco Ailesi

Madame Coco Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Onlarca şehirde yeni personeller arayan Madame Coco personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Sizler de açık pozisyonları inceleyerek Madame Coco’ya iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Mağaza Müdürü Yalova
Mağaza Müdürü Aksaray
Satış Danışmanı İstanbul (Avrupa – Anadolu)
Satış Danışmanı Tekirdağ
Satış Danışmanı Muğla
Satış Danışmanı İzmir
Satış Danışmanı Ankara
Satış Danışmanı Bursa
Mağaza 2. Müdürü İstanbul

Madame Coco resmi insan kaynakları sayfası için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz