Makyol İnşaat Personel Alımı 2018

Makyol İnşaat Personel Alımı Yapıyor!

Makyol İnşaat insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Makyol İnşaat personel alımı yapıyor. Makyol İnşaat iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Haberimizin devamını inceleyerek Makyol İnşaat iş ilanları ve eleman alımı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Makyol İnşaat Hakkında

Makyol İnşaat iş ilanları ile ilgili bilgi almak için öncelikle firmamızı tanımalısınız.Makyol İnşaat, Türkiye’de ve yurt dışında toplam 3.000 kişiye yaklaşan yetkin ekibiyle tasarımdan pazarlamaya, programlamadan lojistiğe güçlü bir organizasyon şirketi olarak birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Makyol İnşaatnın en önemsediği konu çalışanlarıdır. Makyol, müşteri memnuniyetini şirket sürdürülebilirliği açısından öncelik listesinde ilk sıraya koymaktadır. Makyol İnşaatın büyüme hedeflerine ulaşmasında en önemli faktörün, şirketin çalışanları yani insan kaynakları olduğunun farkında olması, Makyol İnşaatı rakipleri arasında tercih edilirlik açısından hızla öne taşımaktadır.

Makyol’da uygulanan insan kaynakları politikası ve Makyol’a gönül veren çalışanlarının yetkinlikleri ve kişisel gelişimleri, şirketin ilerlemesi yolunda temel taşları oluşturmaktadır. Yüksek motivasyon ile şirketlerine bağlı çalışanların Makyol inşaatı amaçlarına ulaştıracağının ve kendi hayatlarında da hayat amaçlarını gerçekleştireceklerinin garantisi Makyol İnşaat tarafından verilmektedir.  İşe alımlarda adayların uzmanlıkları göz önünde bulundurulur ve profesyonellerin Makyol İnşaat’a kazandırılması bu firmanın temel işe alım politikasını belirlemektedir.

Makyol İnşaat Çalışma Şartları

Makyol İnşaat, iş başvurusu yapan adaylarına firma bünyesinde farklı bölümlerde çalışma imkanları sağlamaktadır. Her birimde çalışma şartları birimin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmekte olup, çalışma saatleri ve ücretleri çalışılan birime göre farklılık göstermektedir.

Makyol İnşaat’ın Adaylarda Aradığı Özellikler

Makyol İnşaatın, personel alımları belirtilen ilkelerin ışığı doğrultusunda gerçekleşir:

  • Firmamızın insan kaynakları seçimi, gelişimi yüksek, işe uygun yetkinliğe sahip olan, şirket değerlerini benimseyip yaşatabilecek adaylar arasından seçilir.
  • Rekabetçilik, çalışanlarımızı işe alırkenkikriterlerimizin başında gelir.
  • Çalışanlarımız firmamızın değerlerini benimsemelidir.
  • Makyol’un çalışmak için tercih edilen şirketlerin başında gelmesini hedefleriz.
  • Makyol’un temel ilkelerine uygun şekilde, çalışanlarımızın ve firmamızın beklentilerini dengelemeye önem veririz.
  • Çalışanlarımızın işteki başarılarını ve çalışma performanslarını değerlendirir ve onları daha iyisini yapmaya teşvik ederiz.
  • İhtiyaçlarımızın karşılanmasında ve çalışanlarımızın ihtiyaçlarını karşılama konusunda şirket içi iletişime önem

Makyol İnşaat Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Makyol İnşaat, pesonel alımını her yıl çeşitli birimlerde gerçekleştirmektedir. Eleman alımları için, firmanın kendi internet sitesinden yayınladığı ilanları takip edebilir ya da çeşitli kariyer sitelerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Makyol İnşaat genel başvuruları için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz