Mango Personel Alımı 2018

mango-personel-alimi

Mango Personel Alımı Yapıyor!

Mango insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Mango personel alımı yapıyor. Mango iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Mango iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Mango eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünyada kadınlar tarafından en çok tercih edilen markalardan birisi olan Mango 2015 yılında da personel alımı yapmaya devam ediyor. Sürekli kendini yenileyen özelliği ile kurulduğu günden bu yana başarılı bir şekilde ilerleyen Mango ülkemizde de kadınların en çok beğendiği markalardan birisi olmayı başarmıştır. Firmanın kendi sitesinde yaptığı açıklamaya göre çalışanlarının büyük bir bölümünü kadınların oluşturduğu söylenmektedir. Bu yüzden Mango kadınlara verdiği iş imkanları sayesinde bir çok firmaya da örnek teşkil etmektedir. Dünya genelinde binlerce insana istihdam sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmayı istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Mango İnsan Kaynakları

MANGO, kadın ve erkek için giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren, uluslararası ölçekte prestije sahip çok uluslu bir firmadır.

Firmanın toplam 11200 çalışanı vardır ve bunların 1800’si El Hangar Design Centre dahilinde ve Palau-Solità i Plegamans’daki (Barselona) genel merkezde çalışmaktadır. Firma bu rakamın da ötesinde ortalama yaşı 32 civarında olan ve bunların % 82’ini kadınların oluşturduğu genç ve çalışkan bir ekibe sahiptir.

Avrupa’nın en büyük tasarım merkezi olan El Hangar Design Centre 10.000 m2’lik toplam alana sahip olup, bu merkezde kendini tamamen kadın modası ve aksesuarları oluşturmaya adamış 550’i aşkın profesyonel çalışmaktadır. Merkez dahilinde tasarım, satın alma ve kalite birimleri mevcuttur.

Mango Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını Türkiye’de bulunan pek çok mağazasına yapacak olan Mango personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Sizler de bu pozisyonları inceleyerek Mango’ya iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
MAĞAZA MÜDÜRLERİ İstanbul(Avrupa – Anadolu )
VISUAL MERCHANDISER-ANKARA Ankara
HR / RECRUITMENT SPECIALIST İstanbul(Avrupa – Anadolu )
MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI Muğla
VISUAL MERCHANDISER İstanbul(Avrupa – Anadolu )
QUALITY ASSURANCE AND QUALITY CONTROL INSPECTOR İzmir
DEPO PERSONELLERİ Çorum
SATIŞ DANIŞMANLARI Çorum
MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCILARI Çorum
MAĞAZA MÜDÜRLERİ Çorum
MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCILARI Ankara
Stajyer İstanbul(Avrupa – Anadolu )
METROMALL – DEPO PERSONELLERİ Ankara
METROMALL- KASA PERSONELLERİ Ankara
METROMALL – Satış Danışmanları Ankara

Mango iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz