Manpower Personel Alımı 2017

manpower-personel-alimi

Manpower Personel Alımı Yapıyor!

Manpower insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Manpower personel alımı yapıyor. Manpower iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Manpower iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Manpower firmasının eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Amerika temelli bir insan kaynakları danışmanlık şirketi olan Manpower 1948 yıllarında kurulmuştur. Bir çok firma tarafından tercih edilen bir şirket olan Manpower personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Manpower İnsan Kaynakları

Manpower’ın kurumsal müşterileri kendi alanlarının en güçlü şirketleri ve insan kaynakları konusunda özenli davranan kurumsal yapılardır. Kimi müşterilerimiz bizimle dünyanın dört bir yanında işbirliği yapar, her ülkedeki insan kaynağı yatırımları için o ülkenin Manpower ofisiyle birlikte çalışır. Kurumsal müşterilerimizin pek çoğu tercihlerini Manpower yönünde kullandıklarından dolayı adaylarımıza başka hiçbir yerde yayınlanmamış pozisyonları sunabilme şansımız vardır.

Manpower Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok noktasında alımlarına devam eden Manpower personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Bölge Satış Uzmanı /Otomotiv İstanbul – Anadolu
Satış Sorumlusu Afyon, Eskişehir, Mersin, Kayseri
Veri Giriş Uzmanı / Fransızca Bilen İstanbul – Anadolu
Sipariş Yönetimi Uzmanı / Fransızca Bilen İstanbul – Anadolu
Proses Kontrol Sorumlusu / Fransızca Bilen İstanbul – Anadolu
Muhasebeci İstanbul – Anadolu
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca) İstanbul – Anadolu
Satış Temsilcisi (Isı Yalıtım Malzemeleri) İstanbul – Anadolu, Avrupa
Kıdemli İnsan Kaynakları Uzmanı Kocaeli, İstanbul – Anadolu
Satış Operasyon Uzmanı İstanbul – Anadolu

Manpower iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir