Mapa İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2017

Mapa İnşaat Personel Alımı Yapıyor!

Mapa İnşaat insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Mapa İnşaat personel alımı yapıyor. Mapa İnşaat iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Haberimizin devamını inceleyerek Mapa İnşaat iş ilanları ve eleman alımı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Mapa İnşaat Hakkında

Mapa inşaat, MNG şirketler topluluğuna ait şirketlerden birisidir. Hem Türkiye’de hem dünyada çeşitli bina ve altyapı hizmetleri konusunda faaliyet gösteren inşaat ve taahhüt şirketi; binalar, tatil köyleri, oteller, alışveriş merkezleri, sulama tesisleri, baraj ve hidroelektrik santralleri, tüneller, karayolları ve arıtma tesisleri ile aklınıza gelebilecek daha pek çok alanda faaliyet göstermektedir.

Hem bina hem de diğer yapı hizmetleri konusunda öncülük eden Mapa İnşaat personel alımı yapmaya devam ediyor. Birçok ülke ve bölgenin kalkınmasında da Mapa İnşaat pay sahibidir.

Mapa İnşaat İş İlanları

Mapa inşaat hem Türkiye’de hem Dünyada faaliyet gösteren bir firma olduğu için Mapa inşaat personel alımı sık sık yapılmaktadır. MNG şirketler topluluğu bünyesinde yer alan iki dev inşaat şirketinden birisi de Mapa İnşaat’tır. Hem ülke içinde hem de dünya çapında yürüttüğü projeler sayesinde şirket bünyesinde pek çalışan bulunmaktadır.

Mapa İnşaat Çalışma Şartları

Mapa inşaat kurumsal yapıda bir firma olduğundan Mapa İnşaat iş başvurusu yapmadan önce çalışanlarına standartlara uygun çalışma koşulları ve ücret sunduğunu bilmelisiniz.

Mapa İnşaatın Adaylarda Aradığı Özellikler

Mapa İnşaat hem yeni mezun hem de deneyimli eleman alımı yapmaktadır. Alacağı çalışanlarda ise İletişim becerisi, İçsel motivasyon, Müşteri odaklılık, Takım çalışmasına yatkınlık, Yenilikçilik, Problem çözme ve karar verebilme, Etkin iletişim, Planlama ve Organizasyon,Ticari sağduyu ve Mesleki teknik bilgi bulunmasına özen göstermektedir.

Mapa İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mapa inşaat MNG Kargo Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösterdiğinden Mapa İnşaat iş ilanları ve başvurusu da MNG şirketler grubunun sitesinden yapılmaktadır. Sitede tüm açık pozisyonlar ve aranan şartlar belirtilerek iş ilanı verilmektedir. Buraya yaptığınız iş başvurunuz ilgili birim yöneticileri ile beraber değerlendirilir ve yapılan mülakat sonucunda en geç on gün içinde dönüş yapılır.

Şirket bünyesinde görev alacak olan personelin seçimi insan kaynakları departmanı ve ilgili bölüm tarafından işbirliği ile gerçekleştirilir. Alınacak olan personelde bulunması gereken özellikler değerlendirilir. Bu değerlendirmenin sonucunda mülakata alınan personelden başarılı olanlar MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. bünyesinde Mapa İnşaat’ta çalışmak üzere işe alınırlar.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin