Mapfre Genel Sigorta Personel Alımı 2017

mapfre-genel-sigorta-personel-alimi

Mapfre Genel Sigorta Personel Alımı Yapıyor!

Mapfre Genel Sigorta insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Mapfre Genel Sigorta personel alımı yapıyor. Mapfre Genel Sigorta iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Mapfre Genel Sigorta iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Mapfre Genel Sigorta eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Temelleri 1948 yıllarında atılan T. Genel Sigorta 2007 yıllarında yabancı bir firma olan Mapfre tarafından satın alınmasıyla Mapfre Genel Sigorta adını almıştır. Dünya çapında çok büyük bir sigorta şirketi olan Mapfre Genel Sigorta, ülkemizde de bir çok insan tarafından tercih edilmekte ve büyümeye devam etmektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Mapfre Genel Sigorta personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Mapfre Genel Sigorta İnsan Kaynakları

Seçme ve Yerleştirme Süreci

Seçme ve Yerleştirme, MAPFRE GENEL GRUP bünyesinde,  hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinin çalışan çıktısı olduğu yüksek performanslı kurum kültürünün yaratılması ve iyi yönetim, liderlik, etkin ödüllendirme ile çalışan mutluluğu ve en beğenilen şirket olma hedeflerimize hizmet eden en önemli süreçlerden biridir.

Tüm dünyadaki MAPFRE şirketlerinde standart olarak belirlenen global seçme yerleştirme süreçlerimiz ve bunları uygulamaya geçiren uzman insan kaynakları ekibimiz ile ihtiyacımız olan yeteneklerin, şirketimize kazandırılması konusunda son derece dikkatli ve özenli bir seçme ve yerleştirme süreci uygularız.

Seçme ve yerleştirmede ana ilkemiz, ayrım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri, davranış) sahip ve MAPFRE GENEL GRUP değerlerini benimseyip yaşatacak adaylara fırsat eşitliği sunmaktır.

Tüm MAPFRE çalışanlarının ve adayların sergilemesini beklediğimiz stratejik yetkinlikler ile seviye ve iş ailesi yetkinlikleri işe alım süreçlerimiz sırasında titiz bir süreçle ölçülür ve değerlendirilir.

Mapfre Genel Sigorta Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok farklı bölgesinde hizmetlerini sürdüren Mapfre Genel Sigorta personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Ağırlıklı olarak İstanbul ve Ankara bölgesinde yeni personeller alacak olan firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Mapfre Genel Sigorta’ya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir