Marmarabirlik Personel Alımı 2017

marmarabirlik-personel-alimi

Marmarabirlik Personel Alımı Yapıyor!

Marmarabirlik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Marmarabirlik personel alımı yapıyor. Marmarabirlik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Marmarabirlik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Marmarabirlik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin en büyük zeytin üreticilerinden birisi olan Marmarabirlik 1954’lü yıllarda kurulmuştur. Ülkemizde tüketicilerin en çok tercih ettiği markalardan birisi olan Marmarabirlik personel alımı yapmaya devam ediyor. Sektörünün köklü ve en tecrübeli markalarından birisi olan Marmarabirlik çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlamasıyla da ciddi bir istihdam ortamı yaratmaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Marmarabirlik İnsan Kaynakları

Her kurumda olduğu gibi Marmarabirlik İnsan Kaynakları birimi de iş ilanlarını yayınlamadan önce eksiklik duyduğu birimlerin tespitini yapıp ilanlarını bu doğrultuda yayınlamaktadır. Firmaya yapılan başvurular belli bir CV havuzunda toplanır ve inceleme süreci başlar. Uygun görülen adaylar arasından son seçimler yapılarak yüz yüze mülakat aşamasına geçilir. Adaylar bu aşamadan da geçerlerse son olarak işe alım süreci başlatılır.

Marmarabirlik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkenin bir çok bölgesinde yeni personellere ihtiyaç duyan Marmarabirlik personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bursa, İstanbul, İzmir bölgelerde alımlarını yapmaya devam eden Marmarabirlik firmasına siz de iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

4 Yorum
  1. 28 Şubat 2017
  2. 14 Ekim 2016
  3. 15 Haziran 2016
  4. 27 Haziran 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir