Marsh Personel Alımı 2018

marsh-personel-alimi

Marsh Personel Alımı Yapıyor!

Marsh insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Marsh personel alımı yapıyor. Marsh iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Marsh iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Marsh eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünyanın en büyük sigorta brokerliği ve risk yönetimi şirketi olan Marsh kendi sektörünün en büyük ve köklü markalarından birisidir. Toplamda 130’dan fazla ülkede hizmetlerini sürdüren Marsh kendi içerisinde binlerce insan çalıştırmaktadır. Ülkemizde de hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Marsh personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyip Marsh’a nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Marsh İnsan Kaynakları

Kariyer

Dünyanın lider sigorta brokerliği ve risk yönetimi şirketi olarak, her zaman kurumumuzun ve müşterilerimizin başarılarına katkı sağlayabilecek bireylerle birlikte çalışmayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Çalışanlarımız, müşterilerimize dünya çapında liderlik, bilgi ve çözüm sunar. Sadece sektördeki en iyi yeteneklerle çalışarak dünya standartlarında hizmet sağlayabileceğimizi biliyoruz. Bu nedenle şirketimizi seçkin insanların çalıştığı bir kurum haline getirmeyi kendimize görev bildik. Yönetim ekibimiz, tüm çalışanlarımızın kendini geliştirebilmesi ve sektöre örnek teşkil edebilmemiz için çalışıyor. ( Kaynak )

Marsh Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genel olarak İstanbul bölgesinden yapan March personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Marsh’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Sağlık Operasyon Uzmanı İstanbul
Müşteri Yönetim – Çalışanlara Sağlanan Faydalar İstanbul
Staj Başvurusu – 2015 İstanbul
Müşteri Yönetim – Küçük ve Orta Ölçekli Şirketler İstanbul – Avrupa
Hasar Asistanı / Uzmanı İstanbul

Bir Cevap Yaz