Mavi Jeans Personel Alımı 2017

mavi-personel-alimi

Mavi Jeans Personel Alımı Yapıyor!

Mavi Jeans insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Mavi Jeans personel alımı yapıyor. Mavi Jeans iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Mavi Jeans iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Mavi Jeans eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1991 yılında İstanbul’da temelleri atılan mavi jeans senelerdir ülkemizin lider giyim markalarından birisidir. Bazı otoritelere göre Türkiye’deki kot markaları arasında en iyisi olarak gösterilen mavi jeans ülkedeki başarısını dünya pazarında da göstermekte. Yapılan bazı araştırmalara göre Mavi jeans dünya genelindeki en iyi kot markaları arasındadır. Dünyanın pek çok noktasında 5.000’inin üzerinde mağazası bulunan Mavi jeans personel alımı yapmayı sürdürüyor. 3.000’den fazla insana iş imkanı sağlayan mavi jeans’de sizin de bir işiniz olabilir. Haberimizin devamında yer alan mavi jeans hakkında kısa bir özet ve firmanın ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarına göz atabilir, size uygun en iyi işe hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Mavi Jeans Hakkında

Türkiye’den dünyaya açılan ilk moda markası olan Mavi, 1991 yılında İstanbul’da kuruldu. 19 yıldır Türkiye’nin lider markası olan Mavi bugün; ABD, Kanada, Almanya, Hollanda, Avustralya ve Rusya’nın aralarında bulunduğu 50 ülkede 370 shop 5.000’e yakın noktada müşterileriyle buluşuyor.

1996 yılında yurtdışına açılan, New York, Vancouver, Berlin, Frankfurt, Hamburg, Münih, Dubai ve Moskova’da flagship mağazaları bulunan Mavi, kendi perakende ağının yanı sıra, Nordstrom, Urban Outfitters, Peek&Cloppenburg, Lord&Taylor ve David Jones gibi dünyanın en önemli zincir mağazalarında, premium ve high end markalarla birlikte satışa sunuluyor.

Mavi’nin felsefesi, mükemmel fit’e sahip jeans’lerinin ve blue jeans kültürünün etrafında, Akdenizli bir moda markası yaratmaktır. “Perfect Fit” anlayışı, Mavi’nin bir jeans markasından global bir moda markasına doğru gelişiminde büyük önem taşır. “Perfect Fit” Mavi için, bir jeans’in kişinin hayat tarzını birebir yansıtması, kalite beklentisini eksiksiz karşılaması, giyim tarzına ve üzerine tam uyması anlamındadır.

 Mavi Jeans Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin neredeyse her ilinde elamana ihtiyacı olan mavi jeans personel alımı yapacağı listeyi aşağıda açıkladı. Ağırlıklı olarak mağazalarda görevlendirmek üzere satış danışmanları alacak olan mavi jeans personel adaylarında makul nitelikler aramaktadır. Başvuru yapacak adayların, en az lise mezunu olması, satış konusunda biraz deneyimli olması gibi özellikler arayan maviye başvuru yaparak mağazacılık sektöründe güzel bir tecrübe kazanabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Part Time Satış Danışmanı Tüm Türkiye
Mağaza Müdürü İstanbul – Asya
Satış Danışmanı Tüm Türkiye
Mağaza Müdür İstanbul
Satış Danışmanı İstanbul – Avrupa
Satış Danışmanı Konya
Satış Danışmanı İstanbul
Satış Danışmanı İstanbul – Asya
Satış Danışmanı Ankara
Mağaza Müdürü Yardımcısı İstanbul – Asya
Ankara Bölge Sorumlusu Ankara
Satış Danışmanı İstanbul
Satış Danışmanı Eskişehir
Mağaza Müdürü Çanakkale
Müşteri İlişkileri Asistanı İstanbul – Avrupa
Mağaza Müdürü Ankara
Satış Danışmanı Şanlıurfa
Mağaza Müdürü Diyarbakır
Mağaza Müdür Yardımcısı Kayseri
Genel Başvuru ( Engelli ) İstanbul – Avrupa
Satış Danışmanı İstanbul – Asya
Mağaza Müdür Yardımcısı Tekirdağ
Mimar İstanbul – Avrupa
Mağaza Müdür Yardımcısı Samsun

Mavi Jeans iş başvurusu için tıklayınız.

10 Yorum
  1. 31 Ekim 2017
  2. 6 Şubat 2017
  3. 27 Ocak 2017
  4. 18 Ocak 2017
  5. 12 Ocak 2017
  6. 3 Ağustos 2016
  7. 14 Temmuz 2016
  8. 6 Mayıs 2016
  9. 28 Mart 2016
  10. 12 Mayıs 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir