Media Markt Personel Alımı İş İlanları 2017

Media Markt Personel Alımı

Media Markt insan kaynakları hakkında bilgiler ve Media Markt personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Media Markt iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Media Markt iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Media Markt eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türkiye’nin en büyük teknoloji marketlerinden biri olan Media Markt gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Çatısı altında binlerce insana iş imkanı sağlayan Media Markt personel alımı yapacak. Ankara, İstanbul, Antalya, Bursa, İzmir, Adana gibi pek çok şehirde yeni personeller arayan Media Markt iş ilanlarından bazıları aşağıda verilmiştir.

  • Genel Başvuru
  • Satış Danışmanı
  • Depo Görevlisi
  • Kasiyer

Media Markt İnsan Kaynakları

ÜCRETLENDİRME POLİTİKAMIZ

Şirketimizde ortak bir kademe yapısı ile yönetilen, işin içeriğine dayalı bir ücretlendirme sistemi kullanıyoruz. Bu sistemde iş değerlendirme yöntemi ile işler değerlendirilerek rekabetçi ve piyasa ile uyumlu ücret politikası oluşturulması amaçlanmaktadır.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Genel Merkez ve Mağazalarımızda yasal mevzuata uygun çalışma saatleri uygulanmaktadır.

YAN HAKLAR

• Günlük yasal limitler dâhilinde yemek kartı

• Unvana bağlı özel sağlık sigortası

• Şirket yıllık izin prosedürü çerçevesinde (Yasal mevzuat tarafından belirlenen izin kullanımı koşulları doğrultusunda) çalışanların yıllık ücretli izin hakkı bulunmaktadır.

• Ulaşım hizmeti (Mevcut güzergâhlarda bulunan servisler veya yol ücreti ile pozisyonları gereği işe/kişiye özel araçlar şeklinde)

Media Markt Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını Türkiye’de bulunan pek çok mağazasına yapacak olan Media Markt personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de Media Markt iş ilanlarını inceleyerek size uygun bir işe karar verebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Media Markt iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir