Media Markt Staj Başvurusu 2017

Media Markt Staj Başvurusu

Media Markt staj başvurusu hakkında bilgiler bulabileceğiniz bu sayfada Media Markt şirketi hakkında bilgi, stajyer adaylarda aradığı özellikler ve başvuru yolları gibi konular yer almaktadır. Media Markt staj başvurusu yaparak kariyerinize mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. Media Markt Staj programı hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Media Markt Hakkında

Dört  Alman girişimci tarafından 1979 yılında Münih’te açılan firma teknoloji marketi olarak günümüzde çok sayıda ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmanın çalışmalarını sürdürdüğü ülkeler Almanya, Avusturya, İsviçre, İtalya, İspanya, Macaristan, Polonya, Yunanistan, Portekiz, Belçika, Hollanda, İsveç, Çin, Rusya ve Türkiye’dir.

Firma temelinde en kaliteli hizmeti sunmayı ve teknoloji ürünlerini en uygun fiyatlarla satışa sunamyı amaç ediniyor. Firma 15 ülkede 50 bine yakın çalışanı bünyesinde toplamıştır. 700’ü aşkın mağazası ile tüketicilere ulaşmayı başarmaktadır.

Media Markt’ın tercih edilmesinde ne büyük neden firmanın kaliteli hizmet, düşük fiyat ve zengin ürün seçeneği ile  tüketicilere ulaşmasıdır. Medi Markt Türkiye’de farklı illerde 38 mağazası ile hizmetlerini sürdürmektedir. Bu da çok sayıda öğrenciye staj imkanı sunması anlamına gelir.

Media Markt Staj Başvurusu Şartları Nelerdir?

  • Media Markt stajyer alımı için lisans eğitimlerine devam eden adayları değerlendirme kapsamına alır.
  • Öğrencilerin zorunlu yönetim stajlarının bulunması gerekir.
  • Zorunluluk kapsamı altında staj yapması gereken öğrenciler okullarından alacakalrı onaylı bir belge ile zorunlu staj uygulamarını ispatlamalıdırlar.
  • İletişim becerisi gelişmiş adaylar görevlendirilmeye alınır.
  • Aktif ve dinamik yapıya sahip olanlar ilk sıralarda değerlendirilir.
  • Takım çalışmasına yatkın olan adaylar görevlendirilir.
  • Adayların MS Office programlarına hakim olmaları gerekir.

Media Markt Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kariyer sitelerine firmanın verdiği ilanların takip edilmesi gerekir. Bu sitelerden Media Markt staj başvurusu yapılabilir.

Media Markt staj başvurusu hakkında bilgi için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin