Medical Park Staj Başvurusu 2017

Medical Park Staj Başvurusu

Kurulduğu günden bu yana sağlık alanında devamlı gelişerek faaliyet gösteren firma Türkiye’nin 15 farklı ilinde 22 adet hastanesi ile hizmet vermektedir. 1993 yılında kurulan firma günümüzde toplam yatak kapasitesini önemli oranda arttırmıştır. 2016 yılının başlarında yatak sayısını 3.506’ya çıkarmayı başarmıştır.

Aynı zamanda hastane yatırımlarına devam ederek her geçen gün büyümeyi sürdürmektedir. Firmada 13 binden fazla kişi görev yapmaktadır. Hastane bununla kalmayıp hem Medical alanda hem de idari alanda öğrenci stajlarına ortam sağlamaktadır. Firma gelecek yıllarda sağlık alanında personel azlığı endişesi ile çok sayıda öğrencinin staj yapmasına mümkün olduğu kadar imkan sağlamaktadır.

Medical Park Staj Başvurusu Şartları Nelerdir?

  • Medical Park stajyer alımı için tercihen öğrencilerin üniversitelerin sağlık ile ilgili bölümlerinde öğrenci olmaları
  • İdari kadrolarda görev almaları üzere 3. veya 4. sınıf öğrencisi olmaları
  • Stajların zorunluluk içermesi
  • Zorunluluk içeren stajların öğrencilerin okullarından alacakları bir belge ile ispatlanması

Medical Park Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Medical Park staj başvurusu için adaylar firmanın resmi web sitesini ziyaret etmelidirler. Ziyaretlerini site içerisinde insan kaynakları bölümüne yönlendirmeli ve resimli özenle hazırlanmış CV’ler eşliğinde staj başvurularını gerçekleştirmelidirler. İnsan kaynakları departmanı tarafından incelenen CV’ler değerlendirilir ve firma uygun olduğunu düşündüğü adayları ön görüşmeye davet ederek mülakata tabii tutar. Ardından görevlendirmeler yapılır.

Medical Park staj ilanlarını takip etmek ve başvuru için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir