Medicana Hastanesi Personel Alımı 2018

medicana-hastanesi-personel-alimi

Medicana Hastanesi Personel Alımı Yapıyor!

Medicana Hastanesi insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Medicana Hastanesi personel alımı yapıyor. Medicana Hastanesi iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Medicana Hastanesi iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Medicana Hastanesi eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin en büyük sağlık gruplarından biri olan Medicana Hastanesi personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük kurumda bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilan haberinin devamını inceleyebilir ve Medicana Hastanelerine nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Medicana Hastanesi Hakkında

Türkiye’de özel hastaneciliğin öncülerinden Medicana Sağlık Grubu; tüm Türkiye’yi kapsamayı hedefleyen genişleme stratejisi ve bu yolda yaptığı sürekli yatırımlar ve atılımlarla, geleceğin sağlık hizmeti standartlarını belirleme yolunda ilerleyişini sürdürüyor.

Medicana Sağlık Grubu bünyesindeki tüm hastane ve özel sağlık merkezlerinde dünyanın önde gelen kurumlarıyla eşit kalitede ve sağlık alanında belirlenmiş uluslararası standartlarla tam uyum içerisinde hizmet veriliyor. Bu hizmet kalitesine ulaşmak ve başarıyı sürekli kılmak adına teknolojik gelişmelerin hemen adapte edilerek çağdaş ve güncel tutulan bir alt yapı ve alanlarındaki yenilikleri sürekli takip ederek uzmanlıklarını geliştiren bir ekip ile çalışmalarına devam ediyor.

Medicana Sağlık Grubu; dünyanın sayılı özel sağlık yatırımları arasında sayılan Medicana International İstanbul ve Medicana International Ankara hastanelerinin de dahil olduğu 8 genel amaçlı ve 2 diş hastanesinden oluşan zincirimizle; İstanbul’da 6 lokasyonda, Ankara, Samsun ve Konya ‘da  her branşta yüksek standartlarda 7 gün 24 saat hizmet vermekten gurur duyuyoruz.  Avrupa Merkez Ofisimiz ile dünya standartlarında sunduğumuz sağlık hizmetlerimizi, uluslararası platforma taşıyarak sağlık turizmine katkıda bulunuyoruz.

Yüzünüzdeki gülümsemeyi daim kılmak için çalışmalarımız devam edecek.

Sağlıklı, kaliteli ve güzel bir yaşam dileğiyle…

Medicana Hastanesi Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin bir çok şehrinde bulunan hastanelerine yapacak olan Medicana Hastanesi personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan Medicana Hastanesi insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilir ve açık pozisyonların tamamına ulaşabilirsiniz. Siz de bu pozisyonlara iş başvurusu yaparak böyle büyük bir kurumda iş sahibi olabilirsiniz. Hastanenin en çok ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını aşağıda sizler için derledik.

 • Hemşire
 • Hekim ( Çeşitli Branşlar )
 • Temizlik Personeli
 • Depo Personeli
60 Cevap Yazılmış = “Medicana Hastanesi Personel Alımı 2018”
 1. Rahşan 2 Aralık 2017
 2. Arzu 16 Kasım 2017
 3. Gamze 3 Ekim 2017
 4. Durdane 2 Ekim 2017
 5. Kemal 12 Eylül 2017
 6. ummiye 7 Eylül 2017
 7. Sonay 28 Ağustos 2017
 8. Hamide 22 Ağustos 2017
 9. Ayşe pusuluk 5 Ağustos 2017
 10. Esra 27 Temmuz 2017
 11. Sadık 26 Temmuz 2017
 12. aylin kocaman 13 Temmuz 2017
 13. aylin kocaman 13 Temmuz 2017
 14. hilal 2 Temmuz 2017

Bir Cevap Yaz