Melas Otel İş İlanları 2018

melas-otel-personel-alimi

Melas Otel Personel Alımı Yapıyor!

Melas Otel insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Melas Otel personel alımı yapıyor. Melas Otel iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Melas Otel iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Melas Otel eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Yaz sezonunun yaklaşmaya başlamasıyla turizm sektöründeki iş fırsatları da artmaya başlamıştır. Antalya’nın farklı turizm bölgelerinde hizmet veren melas oteller zincirinin bünyesinde 3 adet otel bulunmaktadır. Her otelinde yüzlerce insana istihdam sağlayan melas otelde siz de iş imkanı bulabilirsiniz. Kısa bir firma bilgisinden sonra aşağıda Melas otel personel alımı linkinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Melas Otel Hakkında

1980’li yılların başında Antalya Side ‘de motel işletmeciliği ile başlayan turizm sektöründeki girişimciliğimiz, 1986 yılında KARAMANCI TUR. TES. A.Ş ‘nin kurulması ile profesyonel ve dinamik bir yapıya kavuşmuştur.

Şirketimiz bünyesindeki tesisimiz 1988 yılında yeni yüzü ve ismi ile MELAS TATİL KÖYÜ olarak hizmete girmiştir. Sezonluk bir tesis olan ve yenilikçi yapısı ile fiziksel imkânlarını, hizmet kalitesini her geçen yıl yükselten otelimiz günümüze kadar birçok ailenin tatil için ilk tercihi olmuştur.

Şirketimizin 2001 yılında Türkiye Turizminin hizmetine sunduğu beş yıldızlı oteli MELAS RESORT HOTEL kendine özgü seçkin mimarisi, kaliteli servis anlayışı ile yılın on iki ayı hizmet vermeye devam etmektedir.

2009 yaz sezonu ile birlikte hizmete giren MELAS LARA HOTEL, Şirketimizin 3. Tesisi olarak Antalya Lara turizm bölgesinde MELAS HOTELS kalitesi ile 12 ay hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana tesislerinde misafir memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen şirketimiz, sektöründeki her türlü gelişmeyi yakından takip ederek, gerekli tüm standartları yakalamak suretiyle Ülke Turizmine katkıda bulunmak amacındadır.

Melas otel iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz