Mercedes-Benz Staj Başvurusu 2017

Mercedes-Benz Staj Başvurusu

Mercedes-Benz staj başvurusu hakkında bilgiler bulabileceğiniz bu sayfada Mercedes-Benz şirketi hakkında bilgi, stajyer adaylarda aradığı özellikler ve başvuru yolları gibi konular yer almaktadır. Mercedes-Benz staj başvurusu yaparak kariyerinize mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. Mercedes-Benz Staj programı hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Mercedes-Benz Hakkında

1967’de Daimler Benz A.G. olarak kurulan Mercedes-Benz, 1968’de otobüs üretimine başlamış ve henüz iki sene sonra ihracat yapmaya başlamıştır. 1986’da ise Aksaray’da kamyon fabrikası kurarak üretime başlamıştır. 1990’da ise şirket adı Mercedes-Benz Türk A.Ş. olarak değişmiştir.

Şu an itibariyle şirket içinde 6.000 personel çalışırken pazarlama ağında da 5.000 kişi çalışmaktadır. Ayrıca şirket 2015’de 63.055 araç satışı ile bir rekora imza atmıştır. Ayrıca Mercedes tam 14 yıldır, 6 ton ve üzeri kamyon satışında Türkiye lideridir.

Mercedes-Benz Staj Başvurusu

Köklü bir firmada staj yaparak, kariyerinize bir adım önde başlamak istiyorsanız, Mercedes-Benz staj başvurusu yapabilir ve yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Mercedes-Benz Staj Başvurusu Şartları

PEP Stajyer Geliştirme Programı adı altındaki proje ile Mercedes-Benz 2002’den beri üniversite son sınıftaki öğrencilere iş deneyimi kazanmak için fırsatlar sunuyor. Üniversite 3 veya 4. Sınıf öğrencilerinden en az bir dil bilen ve Mercedes-Benz’in İstanbul Otobüs firmasında ya da Aksaray kamyon firmasında staj yapabilecek pozisyonda olanlara, 11 ay boyunca yarı zamanlı olarak staj fırsatı sunulmaktadır.

Diğer Staj İlanları

Volvo Staj Başvurusu İçin TIKLAYINIZ.

Man Staj Başvurusu İçin TIKLAYINIZ.

Mercedes-Benz Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mercedes-Benz sitesinde, insan kaynakları sekmesinde yer alan staj başvuruları kısmına tıklayarak siz de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu başvurular Mercedes-Benz stajyer alımı esnasında değerlendirilir ve kabul edilenler sitede yayınlanır.

Mercedes-Benz Staj duyurularını takip etmek için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin