Metag İnşaat Personel Alımı 2018

metag-insaat-personel-alimi

Metag İnşaat Personel Alımı Yapıyor!

Metag İnşaat insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Metag İnşaat personel alımı yapıyor. Metag İnşaat iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Metag İnşaat iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Metag İnşaat eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Metag İnşaat 1967 yılından beri ülkemizde ve dünya inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. 2001 yılında yapılanmaya giden firma bugünkü adı olan Metag İnşaat A.Ş ismini almıştır. Ülkemizin inşaat sektörünün en önemli firmalarından birisi olan Metag İnşaat personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmayı düşünüyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Metag İnşaat Hakkında

Vizyonumuz

İşlerini yaparken METAG çalışanlarının bağlı oldukları değer ve hedefler aşağıdaki şekilde belirlenmiştir;

 •     Kalite
 •     Müşteri Odaklılık
 •     İnovasyon
 •     Doğruluk
 •     Çalışma Stili
 •     Liderlik
 •     Finansal Başarı
 •     Tutku

Misyonumuz

Müşterilerimize , adil ve  piyasada rekabet edebilir fiyatlar üzerinden en üstün kalitede inşaat hizmetleri  sunmaktır.

Dakik, detaylara önem veren ve hizmet odaklı yaklaşımlarımızla tüm alanlarda  sağlanan müşteri memnuniyeti ile başarıya ulaşmış tekrara ve yönlendirmeye dayanan iş vasıtasıyla şirketimizin uzun ömürlü olmasını sağlamak.

Motive, esnek ve işine odaklanan ekipler istihdam ederek ve destekleyerek yüksek kalitede, uygun maliyetli projeler teslim etmek.

Tedarikçilerimizle, alt yüklenicilerimizle, meslek kuruluşları ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizde profesyonellik, dürüstlük, doğruluk ve adaleti en yüksek seviyede  sürdürmek

Metag İnşaat Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Bugünlerde çok fazla açık pozisyonu bulunmayan Metag İnşaat persoenl alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Saha Mühendisi Adana

Metag İnşaat iş başvurusu için tıklayınız.

10 Cevap Yazılmış = “Metag İnşaat Personel Alımı 2018”
 1. nejdet arı 26 Temmuz 2017
 2. Ahmet 31 Mayıs 2017
 3. Haci 6 Nisan 2017
 4. anamurat 1 Nisan 2017
 5. abdullah güvem 21 Haziran 2016
 6. Yücel Ünal 14 Haziran 2016
 7. Ali yavuz 30 Ekim 2015
 8. vahit çelik 15 Eylül 2015
 9. alkan 15 Eylül 2015
 10. gokhan 8 Temmuz 2015

Bir Cevap Yaz