Mey İçki Personel Alımı 2017

mey-icki-personel-alimi

Mey İçki Personel Alımı Yapıyor!

Mey İçki insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Mey İçki personel alımı yapıyor. Mey İçki iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Mey İçki iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Mey İçki eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

2004 yılında alkollü içeceklerin özelleşmesiyle kurulan Mey İçki Türkiye’de üretim ve satış alanlarında iki farklı şirket olarak çalışmaktadır. İçerisinde yeni rakı, istanblue, binboğa gibi bir çok markayı barındıran Mey İçki personel alımı yapmaya devam ediyor. 2011 yılından itibaren Diageo adlı yabancı firmanın çatısı altında faaliyetlerini sürdüren firma 2000’den fazla çalışanıyla ülkemizin önemli şirketlerinden birisidir. Siz de Mey İçki’de çalışmak istiyorsanız aşağıda sizler için hazırladığımız Mey İçki insan kaynakları duyurusunu ve firmanın eksik olan personel pozisyonlarını incelemenizi öneririz. Size uygun işe anında iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Mey İçki İnsan Kaynakları

Her Gün, Her Yerde Hayatı Kutluyoruz!

En değerli gücünün fark yaratan insan kaynağı olduğuna inanan Mey, “Her Gün, Her Yerde Hayatı Kutluyoruz!​” prensibiyle takım arkadaşlarına ait her türlü başarının büyük ya da küçük olmasına bakılmaksızın kutlandığı bir kurum kültürüne inanır.

Her kademede uygulanan açık iletişim, ortak değerler, kariyer gelişimi ve eğitimler ile desteklenen çalışmalarımızla yaratıcı, profesyonel ve yetkin bir takımın bireyleri olmaktan gurur duyuyoruz.​​​​​​

Mey’de Çalışma Hayatı

“Fark Yaratan Takım Arkadaşlarımız”

Mey olarak, fark yaratan insan kaynağının en değerli gücümüz olduğuna inanıyoruz. Lider markalarımızın arkasında yaratıcı, profesyonel ve yetkin bir takımın olduğu düşüncesiyle hareket ediyoruz. Dünyanın en büyük alkollü içki üreticisi Diageo’ nun uluslararası alanda bize kattığı güç ve deneyimler doğrultusunda, kategorilerinin lideri birçok yerel ve global markamızın başarısını takım arkadaşlarımızla paylaşıyoruz.

Mey’in alkollü içkiler sektöründeki liderliğini ve müşteri sadakatini devam ettirmesindeki en önemli önceliğin, takım arkadaşlarımızı seçerken ortaya koyduğumuz “şirkete katma değer sağlayabilecek, farkındalığı ve potansiyeli yüksek bireyleri kazandırma” stratejisine bağlı olduğuna inanıyoruz.

Mey olarak iş başvurularında dil, din, ırk ve cinsiyet farkı gözetmeksizin fırsat eşitliği sağlamanın temel prensibimiz olduğunu belirtmek isteriz.​

Mey İçki Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin pek çok noktasında eleman ihtiyacı duyan Mey İçki personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe anında iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün Müdür Yardımcısı İstanbul – Avrupa
Bölge Satış Sorumlusu İzmir
Stajyer İstanbul – Avrupa
Bölge Satış Sorumlusu Türkiye
Genel Başvuru Türkiye
Muhasebe Analisti İstanbul – Avrupa
Satış Geliştirme Şefi ( On Trade / Horeca ) İstanbul – Avrupa
İdari İşler Elemanı – ( ENGELLİ ) İstanbul – Avrupa
Bodrum Bölge Satış Sorumlusu Muğla
Satınalma Sorumlusu Tekirdağ
Dağıtım ve Lojistik Mühendisi İstanbul – Avrupa
Bölge Satış Sorumlusu (Antalya ve çevresi) Antalya
Finansal Analist İstanbul – Avrupa

Mey İçki iş başvurusu için tıklayınız.

2 Yorum
  1. 4 Temmuz 2017
  2. 4 Nisan 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir