Meytek Personel Alımı 2017

meytek-personel-alimi

Meytek Personel Alımı Yapıyor!

Meytek insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Meytek personel alımı yapıyor. Meytek iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Meytek iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Meytek eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Isıtma, soğutma, havalandırma gibi alanlarda faaliyet gösteren, kendi sektörünün önemli firmalarından biri olan Meytek personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Meytek Hakkında

1995 Yılında kurulan, Sektöründe 15. yılını kutlayan Türkiye’nin lider kuruluşlarından…

Meytek Group olarak bundan 15 yıl önce (1995) 33m2’lik bir atölyede başlattığımız Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Mekanik Tesisat ve Gıda Muhafaza işlerine bugün; yurt içi ve yurt dışında, yüzü aşkın kişiye istihdam sağlayarak, 12.000m2’lik fabrikamızda, ilk günkü heyecanla, değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap vererek, hızlı ve dinamik çözümler üreterek devam etmekteyiz.

Hepimiz biliyoruz ki kuruluşlar, içinde yaşadığı toplumun bir parçasıdırlar. Bu bağlamda yegâne hedefimiz bu sorumluluk duygusu içinde daha fazla çalışmak ve daha iyisini yapmaktır. Zira biliyoruz ki, her zaman, daha iyisini yapmak için bir yol vardır. Meytek Group kuruluşundan bugüne geçen süre içerisinde tüketicisine en üstün teknolojiyi, en yüksek kaliteyi daima en iyi hizmetle sunmayı ilke edinmiştir.

Meytek Group; bu güne kadar geçen süre içerisinde birçok yeni yatırımı hayata geçirmekte, tüketicisine üstün teknoloji sunmakta, sektördeki kaliteyi her geçen gün yükseltmekte ve bunların yanı sıra öncü konumunu her zaman korumakta olup; her geçen gün referanslarına yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Meytek Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını çoğunluklu olarak Antalya ve İstanbul bölgelerinden yapan Meytek personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buraya tıklayarak firmanın kariyer sayfasına giderek Meytek’de çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir