Midyat Belediyesi Personel Alımı 2017

Midyat Belediyesi Personel Alımı

Midyat Belediyesi personel alımı ile ilgili en doğru bilgileri bulabileceğiniz sayfamızda sizlerle yeni iş fırsatlarını, iş ilanlarını ve başvuru koşullarını paylaşıyoruz. Belediye personel alımı ile ilgili en güncel haberlere sayfamızdan ulaşarak doğru zamanda başvuru yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Midyat Belediyesi personel alımı ne zaman olacak? Başvuru tarihleri nedir? Hangi zamanlarda Midyat Belediyesi iş ilanları yayınlanır? Başvuru için gerekli evraklar ve koşullar nelerdir?

Midyat İlçesi Ve Belediyesi Hakkında

Minyat Mardin’in ilimizin ilçesidir. Tarihi yapıları ve yöresel yemekleri ile ünlü ilçemizdir. Kayalıklı bir yapıya sahiptir. İlçemiz karasal bir iklime sahiptir, yazın kurak ve sıcak kışın soğuk yağmurlu geçer. Nüfus 2000 yılı genel Nüfus sayımı 12500 olarak tespit edilmiştir. Minyat’a özgü Nahit taşı işlemeciliği koruma ve gelecek nesillere aktarmak için çalışmaktadır. Ekonomik durumu tarım ve hayvancılıkla dayanmaktadır.

Midyat Belediyesi Personel Alımı

Başkanı Şehmus Nasıroğlu yönetimi ile Midyat belediyesi işçi alımı personel ihtiyacı olduğu zamanlarda yapılmaktadır. Belli zamanlar da haymana belediyesi iş ilanları zaman zaman personel alımı gerçekleştirmektedir. Midyat belediyesi işçi alımı ile ilçemizdeki işsizlik oranını en aza düşürmekte ve sizlerin en iyi hizmet alabilmeniz için yardımcı olmaktadır.

Midyat Belediyesi Bulunan Birimler – Çalışma Şartları

Bu birimlerden bazıların isimleri, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler birimi, İmar ve Şehircilik birimi, Çevre Koruma ve Kontrol birimleri ile hizmet verilmektedir. Ayrıca İnsan Kaynakları ve Eğitim birimi, Makine İkmal Bakım ve Fen İşleri birimi, Özel Kalem birimi, Yazı İşleri birimi, Zabıta Amirliği birimi, Mali Hizmetler birimi ve son olarak Destek Hizmetleri gibi alanlarda hizmet verilmektedir.

Belediye birimlerinin çalışma saatleri 08.30 – 12.00 saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar 13.00 – 17.00 aralarında çalışmaktadır.

Midyat Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Minyat belediyesi iş ilanları yayınlandığı takdirinde iş başvurusu yapacaklar Aday Türkiye vatandaşı olmalıdır. Belediyenin esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecektir. En az ilkokul mezunu olmak zorundadır. Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Kendi pozisyon ve çalışma alanlarında en az 2 sene deneyim kazanmış olması gerekmektedir. Bir başka özellik ise detaylı olan güvenlik soruşturmasında şüpheye mahal eden bir konumun olmaması Bu özellikleri taşıyan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir.

Minyat Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İlanlar Devlet Personel Başkanlığı sitesinde yayınlandığı zaman başvurular yapılır. İstenen özelliklere sahip alan herkes başvuru yapabilmektedir. Minyat belediyesi iş başvurusu yapabilmek için İş ilanlarını devlet personel başkanlığı web sitesinden takip etmeniz önerilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin