Migros Personel Alımı 2017

migros-personel-alimi

Migros Personel Alımı Yapıyor!

Migros insan kaynakları biriminden yapılan duyuruları ve Migros personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Migros iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Migros iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Migros eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin en büyük alışveriş zincirlerinden biri olan Migros personel alımı yapıyor. Siz de ilan haberinin ayrıntılarını inceleyip Migros’a nasıl başvuru yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Migros İnsan Kaynakları

Migros Ticaret A.Ş. ; stratejilerini, faaliyet gösterdiği ülkelerin perakendecilik standartlarını yukarı çekecek müşteri memnuniyeti anlayışı ile, sürdürülebilir kalite, saygınlık ve sektörel liderliği sağlamak üzerine yapılandırır. Migros İnsan Kaynakları, kurumun bu stratejilerinin gerçekleştirilmesinde rekabet avantajı yaratacak insan kaynağının sürekli gelişimini, motive edilmesini ve yönetimini sağlayacak sistemleri geliştirmeyi ve kurumsal ilkeler doğrultusunda uygulamayı hedefler. Şirket strateji ve değerleri ile örtüşen, çalışan mutluluğu ve bağlılığına hizmet eden objektif İnsan Kaynakları sistemlerinin kurulması ve uygulanmasını sağlamak ana görevimizdir.

Migros İş İlanları

Türkiye’nin en büyük market markaları arasında yer alan Migros çeşitli pozisyonlarda eleman alımı yapacaktır. Migros iş ilanları arasında yer alan personel alımları; işçi alımı, tezgâhtar alımı, kasap alımı, kasiyer alımı, sıcak satış fırın elamanı alımı, olarak farklı alanlarda yapılacak. Migros personel kadrosuna Mağaza Yöneticisi ve Bölge Yöneticisi gibi idari alanlarda da çalışan katmayı planlıyor.

Migros İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sezonluk ve daimi kadro iş başvurularında iş alanının gerektirdiği niteliklere sahip adaylar Migros İş Başvurusu formunu doldurarak iş başvurusunda bulunabilecekler. Migros iş ilanlarına ait başvuru formu doldurularak internet üzerinden gönderilebilmektedir. Başvurular değerlendirildikten sonra adaylara dönüş yapılmaktadır.

Migros Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin dört bir yanından yapan Migros personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Mjet, 2M Migros, 3M Migros gibi pek çok mağazasına yeni personel arayan Migros’a siz de iş başvurunuzu gönderebilirsiniz. Migros resmi insan kaynakları ve iş başvurusu sayfasına gitmek için tıklayınız.

12 Yorum
 1. 9 Ağustos 2017
 2. 28 Temmuz 2017
 3. 26 Mayıs 2017
 4. 15 Mayıs 2017
 5. 14 Mayıs 2017
 6. 10 Nisan 2017
 7. 16 Aralık 2016
 8. 10 Aralık 2016
 9. 30 Kasım 2016
 10. 27 Kasım 2016
 11. 26 Kasım 2016
 12. 22 Kasım 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin