Milas Belediyesi Personel Alımı 2017

Milas Belediyesi Personel Alımı

Milas Belediyesi personel alımı ile ilgili en doğru bilgileri bulabileceğiniz sayfamızda sizlerle yeni iş fırsatlarını, iş ilanlarını ve başvuru koşullarını paylaşıyoruz. Belediye personel alımı ile ilgili en güncel haberlere sayfamızdan ulaşarak doğru zamanda başvuru yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Milas Belediyesi personel alımı ne zaman olacak? Başvuru tarihleri nedir? Hangi zamanlarda Milas Belediyesi iş ilanları yayınlanır? Başvuru için gerekli evraklar ve koşullar nelerdir?

Milas İlçesi Ve Belediyesi Hakkında

Milas, Muğla ilimize bağlı bir ilçedir. Muğla ilinin ikinci büyük yerleşim bölgesidir. Milas ilçesinde Akdeniz iklimi etkilidir. Yazları sıcak ve kurak geçen ilimizde kışları ılık ve yağışlı geçmektedir. İlçemiz ağaçlık alanlar ile kaplıdır. Ormanlar ve fundalıklar yoğunluk göstermektedir. Milas ilçemizin gelir ekonomisi çok yönlüdür. Gelir kaynakları tarım, turizm, sanayi ve ticaret üzerinden gelir ekonomisini sağlar.

Milas Belediyesi Personel Alımı

Milas belediye başkanı Muhammet Tokat yönetimi ile Milas belediyesi işçi alımı personel ihtiyacı olduğu zamanlarda yapılmaktadır. Belli zamanlar da Milas belediyesi iş ilanları zaman zaman personel alımı gerçekleştirmektedir. Milas belediyesi işçi alımı ile ilçemizdeki işsizlik oranını en aza düşürmekte ve sizlerin en iyi hizmet alabilmeniz için yardımcı olmaktadır.

Milas Belediyesi Bulunan Birimler – Çalışma Şartları

Bu birimlerden bazıların isimleri, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler birimi, İmar ve Şehircilik birimi, Çevre Koruma ve Kontrol birimleri ile hizmet verilmektedir. Ayrıca İnsan Kaynakları ve Eğitim birimi, Makine İkmal Bakım ve Fen İşleri birimi, Özel Kalem birimi, Yazı İşleri birimi, Zabıta Amirliği birimi, Mali Hizmetler birimi ve son olarak Destek Hizmetleri gibi alanlarda hizmet verilmektedir.

Belediye birimlerinin çalışma saatleri 08.30 – 12.00 saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar 13.00 – 17.00 aralarında çalışmaktadır.

Milas Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Milas belediyesi iş ilanları yayınlandığı takdirinde iş başvurusu yapacaklar Aday Türkiye vatandaşı olmalıdır. Belediyenin esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecektir. En az ilkokul mezunu olmak zorundadır. Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Kendi pozisyon ve çalışma alanlarında en az 2 sene deneyim kazanmış olması gerekmektedir. Bir başka özellik ise detaylı olan güvenlik soruşturmasında şüpheye mahal eden bir konumun olmaması Bu özellikleri taşıyan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir.

Milas Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İlanlar Devlet Personel Başkanlığı sitesinde yayınlandığı zaman başvurular yapılır. İstenen özelliklere sahip alan herkes başvuru yapabilmektedir. Milas belediyesi iş başvurusu yapabilmek için İş ilanlarını devlet personel başkanlığı web sitesinden takip etmeniz önerilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir