MNG Kargo Personel Alımı 2018

mng-kargo-personel-alimi

MNG Kargo Personel Alımı Yapıyor!

MNG Kargo insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre MNG Kargo personel alımı yapıyor. MNG Kargo iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? MNG Kargo iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde MNG Kargo eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin en büyük kargo şirketlerinden biri olan MNG Kargo 2003 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana ülkemizdeki faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden MNG Kargo personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

MNG Kargo İnsan Kaynakları

Yaklaşık otuz yıl önce taşımacılık anlamında yeni bir sektör olarak kendini göstermeye başlayan kargo taşımacılığı, kısa zamanda kendi kurallarını ve sistemini oluşturarak günümüzdeki seviyesine ulaşmıştır. Bu sürecin son on yıllık diliminde sektörde yer alan oyuncular, yaşamın içinde oluşan yenilikleri takip ederek, değişen müşteri beklentilerine göre daha kaliteli hizmet üretebilmek ve hem yerli hem uluslararası pazarda rekabet gücüne sahip olabilmek adına teknolojiden de destek alarak değişim içine girmişlerdir. Bu değişim, temel ihtiyaç ve beklentilerin karşılanmasının çok ötesine geçerek, hayatları kolaylaştıracak, avantajlar sağlayacak çalışmalar ile hayal bile edilemeyenleri gerçekleştirme noktasına ulaşmıştır. Böylece yeni bir nitelik kazanan operasyonumuz, bu değişim ile birlikte yeni bir çalışma tarzı ve yeni bir kültürü de beraberinde getirmiştir.

Geçmiş dönemde basit kargo hareketlerine denk düşen görevler, artık daha fazla detay ve sunum içeren, görevi yerine getiren çalışan için daha fazla donanım gerektiren bir operasyon haline gelmiştir. Sürekli yenilenen dünyamıza ayak uyduran mesleğimizde de, artık gelen kargoyu alıcısına teslim etmek, gidecek kargoyu kabul edip göndermek ve taşıma ücretini tahsil etmekten ibaret olan iş akış süreçleri ve buna göre belirlenen görev tanımları, günümüz görev ve sorumluluklarını ifade etmeye yetmemektedir.

MNG Kargo Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok bölgesinde 200’ün üzerinde açık pozisyonu olan MNG Kargo personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek siz de MNG Kargo gibi büyük bir firmada çalışma şansı yakalayabilirsiniz. Buradan firmanın insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Sürücü Rize
Saha Operasyon Elemanı Rize
Sürücü Muğla
Resepsiyonist İstanbul Avrupa – Yakası
Sürücü İstanbul, Tekirdağ, Çorlu, Mersin, İzmir
Kademe Elemanı İzmir
1 Cevap = “MNG Kargo Personel Alımı 2018”
  1. Vural karadeniz 26 Mayıs 2016

Bir Cevap Yaz