Modoko Mobilya Personel Alımı 2017

modoko-mobilya-personel-alimi

Modoko Mobilya Personel Alımı Yapıyor!

Modoko Mobilya insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Modoko Mobilya personel alımı yapıyor. Modoko Mobilya iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Modoko Mobilya iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Modoko Mobilya eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Modoko Mobilya 1969 yılında kurulan bir mobilya üreticisidir. O yıllardan günümüze kadar iyi bir büyüme kaydeden firma bugün ülkedeki bir çok mağazasıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Mobilya sektörünün güçlü firmalarından birisi olan Modoko Mobilya personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de bir iş sahibi olmayı istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Modoko Mobilya İnsan Kaynakları

Her kurumda olduğu gibi Modoko Mobilya insan kaynakları da iş ilanlarını yayınlamadan önce mağazalardaki eksik birimlerinin tespitini yapıp buna göre ilanlarını vermektedir. Bugünlerde birden çok mağazasına eleman alacak olan Modoko Mobilya yeni personeller alacaktır. Yayınladığı ilanlara başvuran adayların özgeçmişlerini belli bir CV havuzunda toplayan firma uygun gördüğü adayların başvurularını kabul edip işe alım sürecini başlatmaktadır.

Modoko Mobilya Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Çeşitli bölgelerdeki mağazalarına 90’ın üzerinde yeni personeller alacak olan Modoko Mobilya personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz. Modoko Mobilya’nın en çok ihtiyaç duyduğu personel pozisyonları aşağıda listede yer almaktadır.

                              Açık Pozisyonlar
Satış Elemanı
Marangoz
Mimar
Satış Elemanı
Temizlik Personeli
Temizlik Personel ( Bayan )
Şoför
Satış Elemanı
Muhasebe
Marangoz
Döşemeci
Montör
Sekreter
Temizlik
Satış Elemanı
Satış Elemanı

Modoko Mobilya iş başvurusu için tıklayınız.

2 Yorum
  1. 18 Eylül 2017
  2. 14 Aralık 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir