Nadir Metal Personel Alımı 2018

nadir-metal-personel-alimi

Nadir Metal Personel Alımı Yapıyor!

Nadir Metal insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Nadir Metal personel alımı yapıyor. Nadir Metal iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Nadir Metal iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Nadir Metal eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Nadir Metal 1967 yılında kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak kurulmuştur. Bugün faaliyet alanlarını bir hayli arttırmış olan Nadir Metal personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Nadir Metal Hakkında

1967 yılında, Nadir Tütüncü kuyumcu ramatı işlemek üzere, 150 m2 alana sahip atölyesini faaliyete geçirmiştir. 1975 yılından itibaren de piyasa için kıymetli metal rafinasyonuna başlamış ve 1985 yılına dek faaliyeti bunlarla sınırlı olarak büyümüştür. 1985 yılında Nadir Ticaret kurulmuş ve Kapalıçarşı’da kıymetli metal ticaretine başlamıştır. 1993 yılında ise Nadir Metal Rafineri San.Tic.Ltd.Şti. kurulmuştur. Kapasitenin hızla artması firmayı yatırıma zorlamış, 1996 yılında ülke toprağı üzerindeki ilk altın rafinerisinin temelleri atılmıştır. 1999 yılında alman Degussa firması ile ortaklık karşılığı teknoloji “know-how” işbirliği yapılmış ve Nadir-Allgemina şirketi kurulmuştur.

 

Nadir Metal Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Henüz iş ilanlarını çeşitli ilan sitelerinde yayınlamamış olan Nadir Metal’in personel alımı yapacağı liste mevcut değildir. Ancak firmaya genel başvurunuzu gönderebilmeniz için aşağıda firma ile kontak kurabileceğiniz bir bağlantı bulunuyor.

Nadir Metal iletişim için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz