Nestle Personel Alımı 2017

nestle-personel-alimi

Nestle Personel Alımı Yapıyor!

Nestle insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Nestle personel alımı yapıyor. Nestle iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Nestle iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Nestle eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Gıda sektöründe tanınan ve sağlıklı yiyecekler üreten bir marka olan Nestle personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Nestle İnsan Kaynakları

İşe Alım ve Oryantasyon

İşe Alım sürecimiz, verilen pozisyon özeti üzerine ilan çıkılmasıyla başlıyor. Daha sonra yapılan başvurular arasından yapılan değerlendirme sonucunda kısa liste oluşturuluyor ve bu listedeki kişiler bölümün yöneticisi tarafından detaylı görüşmelerle alınıyor. Daha sonra İK ve ilgili yönetici tarafından final adayına karar veriliyor. Gerekli referans araştırması, İngilizce testi ve güvenlik araştırması yapılarak adaya teklif veriliyor. Tüm bu süreçleri, iş ortağı olduğumuz işe alım danışmanlık firması aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Süreçte sorumluluk öncelikle ilgili bölüm yöneticisinde bulunmakla birlikte; İnsan Kaynakları olarak sürecin etkinliğini ve verimliliğini arttırıcı çalışmalar yaparak sürecin doğru bir şekilde işlemesini sağlıyoruz.

Doğru adayın, doğru yere yerleştirilmesinden sonra şirket adaptasyonunu başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için şirket oryantasyonu ve teknik oryantasyon süreçleri başlıyor. Şirket oryantasyonu kapsamında Merkez Ofis, Gebze Dağıtım Merkezi, Saha Satış ve Karacabey Fabrika ziyaret ediliyor ve işe yeni başlamış olan kişilerin departmanları detaylı bir şekilde tanımalarına olanak veriliyor. Teknik oryantasyon ise, işe yeni başlayanların, birlikte çalışacakları kişilerle yaptıkları birebir görüşmeleri kapsıyor.

Nestle Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını Türkiye’nin birçok bölgesinden yapacak olan Nestle personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Nestle’ye iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan Nestle insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Depo Sorumlusu İstanbul – Anadolu
Medikal Delege Denizli
Kıdemli Marka Müdürü – Sağlık Beslenme İstanbul – Avrupa
Ambalaj Geliştirme Uzmanı Bursa
Medikal Delege Edirne, Tekirdağ
Market Lean Manager İstanbul – Avrupa
Kalite Güvence Teknikeri Bursa
Uzun Vadeli Stajyer Programı Bursa
Medikal Delege Ankara
Arz ve Talep Planlayıcısı İstanbul – Avrupa
idari Asistan İstanbul – Avrupa
IS / IT Güvenliği ve Uyum Sorumlusu İstanbul – Avrupa
Sales Trainer İstanbul – Avrupa
10 Yorum
  1. 22 Eylül 2017
  2. 1 Eylül 2017
  3. 24 Ağustos 2017
  4. 8 Ağustos 2017
  5. 19 Temmuz 2017
  6. 3 Mayıs 2017
  7. 19 Şubat 2017
  8. 28 Ocak 2017
  9. 28 Ocak 2017
  10. 12 Ekim 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir