Neutec İlaç Personel Alımı 2018

neutec-ilac-personel-alimi

Neutec İlaç Personel Alımı Yapıyor!

Neutec İlaç insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Neutec İlaç personel alımı yapıyor. Neutec İlaç iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Neutec İlaç iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Neutec İlaç eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Neutec İlaç İnsan Kaynakları

Neutec Inhaler, kurumsal başarının ancak en önemli sermayemiz olan çalışanlarımızın başarısıyla geleceğine inanmaktadır. Başarının ön koşulu ise mutluluk veren bir çalışma ortamıdır. İK departmanı olarak çalışanlarımızın başarılı olmaları için onların gelişimlerine katkıda bulunuyor, işe alım sırasında ve sonrasında eğitimler düzenleyerek çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlıyoruz .

İK departmanı olarak yaratıcı, atak, genç, dinamik, yenilikçi ve gelişime açık insanlarla çalışmayı tercih ediyor, yöneticilerimizi kendi bünyemizde yetiştiriyoruz. Çalışanlarımız ile birlikte bir aile olduğumuzun bilinci ile profesyonelce çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz; iç ve dış müşteri odaklı, topluma karşı duyarlı ve Neuethic değerlere önem vermek, daima nitel büyümek ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktır. Şirketimizin üstün donanımlara sahip çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirmek, potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli yüksek performans sağlayarak, sağlık sektöründe en çok tercih edilen şirket olmaktır. Ayrıca bu konumunu korumak ve nesiller boyu güvenilirliğimizin, kalitemizin ve saygınlığımızın devamlılığını sağlamaktır. ( Kaynak )

Neutec İlaç Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin bir çok şehrinde yeni personeller alacak olan Neutec İlaç personel alımı yapacağı pozisyonları belirledi. Firmanın açık pozisyonlarından kendinize uygun bir işe karar verip Neutec İlaça’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Tıbbi Satış Mümessili Tüm Türkiye
Tıbbi Satış Mümessili İstanbul – Asya
Güvenlik Görevlisi İstanbul – Avrupa
Tıbbi Satış Mümessili Aksaray
Tıbbi Satış Mümessili Gaziantep
Tıbbi Satış Mümessili Osmaniye
Tıbbi Satış Mümessili Balıkesir
Tıbbi Satış Mümessili İstanbul – Avrupa
Medikal Eğitmen İstanbul – Avrupa
1 Cevap = “Neutec İlaç Personel Alımı 2018”
  1. Mustafa 29 Mart 2017

Bir Cevap Yaz