Nike Personel Alımı 2017

Nike Personel Alımı Yapıyor!

Nike insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Nike personel alımı yapıyor. Nike iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Nike iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Nike eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Nike Dünyanın en bilindik ve büyük ayakkabı markalarından birisidir. Temelleri Amerika’da 1972 yılında atılan Nike personel alımı yapmaya devam ediyor. Kadın, erkek ve çocuk gibi kategorilerde her kesime hitap eden Nike ürün çeşitliliği sayesinde de müşterilerini oldukça memnun eden bir markadır. Bugün Türkiye’nin neredeyse her şehrinde mutlaka mağazalarına rastlayabileceğimiz Nike, ülkemizin ayakkabı pazarında ciddi bir konuma sahiptir. Gerek yurt dışı fabrikalarında gerekse dünyanın her yerindeki mağazalarında binlerce insana iş imkanı sağlayan Nike yılın her gününde yeni personellere ihtiyaç duyabilmektedir. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Nike İş İlanları

Nike ürünlerinin tamamını Uzak Doğu Asya’daki üretim evlerinde üretmektedir. Kendisine ait üretim evinde ise sadece spor ayakkabılarda kullanılan hava tabanlarını üretmektedir. Nike dünya çapında 25.000 çalışana sahip dev bir şirkettir. Ayrıca Nike ulusal takıma ve birçok futbol takımına sponsorluk yaparak da spor dünyasında egemenlik kurmaya çalışmaktadır. Çok köklü bir geçmişe sahip olan Nike personel alımı yaparken uzman personel kadrosu oluşturmaya özen göstermektedir.

Nike Mağazalarına Personel Alınırken Nelere Dikkat Ediliyor?

Nike, dünya çapında çok fazla mağazaya sahiptir. Ayrıca Nike piyasada her yıl yükselen cirosuyla dikkat çekmektedir. Nike iş ilanları dikkatinizi çekiyor ise ve bu markanın elemanı olmak istiyorsanız ürünlerin kalitesini ve özelliklerini bilmeniz gerekir. Firmanın imajı çok önemlidir. Özellikle Nike mağazalarında çalışan kişiler mutlaka Nike ürünlerini giymelidirler. Bu durum gelen müşterilere ürünün kalitesini anlatırken daha gerçekçi olmanızı sağlamaktadır.

Nike Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Birçok ilde Nike mağazaları bulunmaktadır. Bunun yanında büyük spor mağazalarında da Nike spor ayakkabıları, spor giysi ve spor aksesuarları satılmaktadır. Nike’da çalışmak kariyeriniz açısından önem taşıyacaktır. Nike iş başvurusu yapmak istiyorsanız direk olarak Nike mağazalarında form doldurabilirsiniz. Bunun yanında satış gücünüzün ve iletişiminizin kuvvetli olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca Nike personel alımı yapacağı pozisyonları internet üzerinden de ilan etmektedir. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra başvurunuzu göndermekte acele etmenizi tavsiye ederiz. Nike iş başvurusu için tıklayınız.

8 Yorum
  1. 13 Eylül 2017
  2. 23 Ağustos 2017
  3. 22 Haziran 2017
  4. 28 Ekim 2016
  5. 10 Ekim 2016
  6. 29 Ocak 2016
  7. 18 Ocak 2016
  8. 17 Ekim 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir